Патрульні Ужгорода і Мукачева висловили недовіру своєму керівництву

Закарпатські патрульні поліцейські написали колективне звернення про факти численних порушень закону з боку керівництва патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві — Юрія Марценишина та Валерія Наймана. Про це повідомила прес-служба голови Закарпатської Обласної державної адміністрації Геннадія Москаля.

У своєму зверненні 73 патрульних висловили недовіру своєму керівництву та попросили Геннадія Москаля надіслати комісію для врегулювання ситуації.

«З боку керівництва Управління, а саме: начальника Управління майора поліції Марценишина Ю.І. та заступника начальника Управління капітана поліції Наймана В.З. мають місце численні порушення законодавства, дисциплінарного статуту, приниження честі та гідності співробітників, пригнічення морально-психологічного клімату колективу, упередженого ставлення до деяких співробітників та інше», — йдеться у повідомленні.

Патрульні підкреслили, що подібне відношення з боку керівництва «негативно впливає на роботу та підриває авторитет патрульної поліції».

Голова Закарпатської ОДА Генадій Москаль наголосив, що нова патрульна поліція не приносить Закарпаттю «ніякої користі», передає hromadske.ua.

zakarpatpost.net

Comments are closed.