Прикордонники попередили спробу переправки через кордон великої партії контрабандних сигарет

Державна прикордонна служба продовжує вживати оперативні заходи з метою протидії протиправній діяльності на держкордоні.

Тісна співпраця українських прикордонників з правоохоронцями сусідніх країн сприяє підвищенню ефективності протидії злочинній діяльності, а постійний обмін інформацією дозволяє оперативно реагувати на ситуацію та своєчасно вживати превентивних заходів.

Черговим прикладом такої взаємодії є затримання на Закарпатті. На кордоні з Угорщиною прикордонники відділу «Велика Паладь» Мукачівського загону в результаті оперативного обміну інформацією попередили спробу незаконного переправлення через кордон великої партії контрабандного курива.

Близько опівночі у неділю прикордонний наряд спостерігав поблизу кордону рух групи невідомих осіб. Під час спроби їх затримання, прикордонниками було здійснено кілька попереджувальних пострілів вгору, але зловмисники вдались до втечі, покинувши біля кордону 28 пакунків, в яких знаходилось 13 700 пачок сигарет різних марок.

Про затримання українські прикордонники повідомили своїх угорських колег, які зі свого боку виявили ще два пакунки сигарет та затримали одну особу, яка ймовірно причетна до протиправної діяльності на кордоні.

Наразі тривають спільні заходи з встановлення усіх обставин правопорушення та кола осіб причетних до цього, повідомили zakarpatpost.net у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

Ще одну спробу тютюнової контрабанди на українсько – румунській ділянці кордону попередили військовослужбовці відділу «Ділове». Результатом взаємообміну інформацією між прикордонниками України та Румунії про ймовірну протиправну діяльність поблизу річки Тиса, по якій проходить кордон, було виявлено 12 пакунків з тютюновими виробами та затримано одного українця у гідрокостюмі.

На затриманого громадянина України складено протокол про адмінправопорушення. Оцінку діям правопорушника визначатиме суд.

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.