Що чекає на площу Кирила і Мефодія та ТЦ «Україна»?

[Total: 0    Average: 0/5]

Про занедбану площу Кирила і Мефодія вже неодноразово писав zakarpatpost.net. Недоглянута ділянка, що знаходиться неподалік залізничного та автомобільного вокзалів є як заскалкою в очах ужгородців та гостей.

Саме цією площею щодня проходить чи не найбільше людей, які прямують у різні куточки міста.

Проте бачать вони не зовсім привабливу картину.

Газони тут дуже занедбані, насадження не впорядковуються належним чином та й саму площу майже не прибирають.

Крім того, тут знаходяться останки згорілого торік ТЦ «Україна», яку, як ми повідомляли раніше, почали розбирати.

Тож чи чекає на площу відродження і коли саме?

Про це розповів Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

— Готуємо проект освітлення вулиці Минайської. У минулому році ми мали намір провести реконструкцію площі Кирила і Мефодія, але через пожежу в ТЦ «Україна» усе змінилося. Наскільки мені відомо з неофіційних джерел, знайшовся інвестор, який викупив цей торговий центр, зараз там ведуться роботи з демонтажу. Тому, гадаю,  поки що залучати кошти міста в реконструкцію площі Кирила і Мефодія недоцільно. Нехай спочатку інвестор скаже, що він там хоче зробити, замовить проект і вже тоді ми повернемося до цієї площі, вирішуватимемо, який вона повинна мати вигляд, – зазначив zakarpatpost.net очільник міста.

У будь-якому разі, торговельний центр дійсно потребує не просто реконструкції, а повного оновлення, як і площа Кирила і Мефодія, на якій знаходиться «Україна».

До речі, кілька прилеглих до ТЦ закладів також не працюють. Біля них теж проводяться якісь роботи. Тож, вірогідно, на місці обгорілого колишнього універмагу будуватиметься щось нове, велике і сучасне.

zakarpatpost.net

Comments are closed.