В Ужгороді відбудеться презентація видання «Історія без цензури»

Презентуватиме видання Кирило Галушко – координатор проекту, член Громадської ради при Президентові.

11 квітня о 16-й годині у Закарпатській обласній бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбудеться презентація 10-томної популярної історії України в серії «Історія без цензури» та книги «Історія українського війська» громадського просвітницького проекту «LIKБЕЗ. Історичний фронт».

Проект «LIKБЕЗ» – єдиний загальнонаціональний проект з популяризації історії України у форматах від інтернету та книговидання до відеопродукції. Проект об’єднує провідних вітчизняних істориків з різних міст і регіонів.

Метою проекту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни.

Ексклюзивним результатом роботи проекту є перша популярна історія України у 10 томах (серія “Історія без цензури”). Загальний наклад перевищив 120 тисяч, що стало показником величезного суспільного інтересу до історичної проблематики.

Іншим здобутком стала поява першої за 80 років «Історії українського війська», яка є необхідною за умов війни для підготовки військових та просвіти громадськості щодо українських військових традицій. Книга містить 40 реконструкцій українських вояків різних часів авторства визначного сучасного графіка Олександра Ком’яхова.

zakarpatpost.net