Як мукачівці в Ужгороді нарциси продають

Нарциси – традиційна для закарпатців квітка, яка оздоблює газони і клумби. Дехто вирощує їх навіть у горщиках. Рослину, що символізує любов до себе, полюбляють у нас не тільки  через те, що саме в нашій області знаходиться унікальна Долина нарцисів, але й за витривалість, аромат та красу.

Найчастіше вирощують закарпатці селекційні насадження.

На переході біля колишнього ТЦ «Україна» мама з сином реалізовують жовконію, або жовті нарциси. Жінка каже, що родина вирощує їх вдома для продажу.

Цілі оберемки квітів  приваблюють погляди перехожих яскравим сонячним кольором.

«Самі ми з Мукачева. В Ужгород продавати нарциси приїжджаємо досить часто. У нас їх багато. Раніше квітникарством займався батько, але він захворів. Після інсульту оберігаю його від важкої роботи і догляд за рослинами перебрала на себе. Квіти дуже люблю з дитинства, у нас завжди було багато різних насаджень»,- ділиться думками з газетою «МУКАЧЕВО EXPRESS» продавчиня.

При цьому жінка  просить не фотографувати її обличчя, але додає, що аби рослини були гарними, їх потрібно любити, бо все живе відчуває ставлення до себе.

«За турботу все віддячує. Навіть безмовні зелені стеблини…  У квітів сильна енергетика. Вони покращують людині настрій. Можливо Господь  саме для того і створив їх», – наголошує мукачівка.

Продає вона квіти по 1,50 грн за штуку. Клієнтів не дуже багато, але чимало з тих, хто купує нарциси, беруть їх цілими букетами.

Газета «МУКАЧЕВО EXPRESS», екслюзивно для zakarpatpost.net