У Мукачеві псевдожебрачка позичала сусідам великі суми грошей

[Total: 0    Average: 0/5]

Жебраки – особливі люди. Ми їх шкодуємо, ми їм допомагаємо, стараємося бодай чимось підтримати чи підбадьорити.

Справді, дехто живе дуже  бідно, навіть не живе, а животіє.

Однак не завжди такі люди виходять на вулицю із простягнутою рукою.

І в той же час є псевдо жебраки, які намагаються розчулити перехожих, хоча насправді живуть набагато заможніше за декого з тих, хто віддає їм можливо останні заощадження.

13 червня 2017 року фахівці Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради запримітили в центрі міста літню жінку, яка просила милостиню, – каже начальник управління Наталія Зотова. –  У розмові бабуся нарікала, що вона одинока, живе в скруті і ледве перебивається з хліба на воду. Було вирішено проінспектувати місце проживання жінки і подбати про її соціальний супровід. Утім, під час збору даних з’ясувалося, що у бабусі є діти. Донька, яка також проживає у Мукачеві, займається підприємницькою діяльністю у сфері торгівлі. За словами сусідів, бабуся живе у цілком пристойних умовах. Вони були здивовані інформацією соціальних інспекторів, адже самі не раз зичили чималі суми грошей від жінки й гадки не мали, що вона потребує допомоги чи соціального захисту. Оскільки під соціальний супровід ми можемо брати винятково самотніх людей, було вирішено провести роз’яснювальну бесіду з донькою жінки, яка промишляє жебрацтвом».

Подібні випадки є далеко непоодинокими. Прикро, що подібним чином інколи промишляють і молоді жінки з малими дітьми. У такій ситуації школа лише малюків, які разом із горе-матерями смажаться під пекучими променями літнього сонця.

А літні краяни також уміють розчулити громадськість.

До слова, днями цікавий випадок трапився у Вінниці.

Старенька бабця, закутана в хустку і довгу одежу благала по допомогу. Працівники патрульної поліції вирішили поговорити із жебрачкою. І на їхній подив, старенькою пенсіонеркою виявилася молода 35-річна ромка.

Ніхто нікого не закликає до жадібності і жорстокості, однак далеко не всі прохачі справді потребують підтримки.

Тож перед тим, як комусь «золотити ручку»  варто бодай придивитися до жебрака.

zakarpatpost.net

Comments are closed.