«Батьківщина» вже зібрала перший мільйон підписів проти розпродажу української землі

«Батьківщина» вже зібрала перший мільйон підписів проти розпродажу української землі. А загалом, планує зібрати 10 мільйонів підписів проти продажу земель сільськогосподарського призначення.

Про це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила під час агро форуму на Дніпропетровщині.

Юлія Тимошенко наголосила на тому, що партія «Батьківщина» має намір зібрати стільки підписів людей проти продажу сільськогосподарської землі, скільки б цього вимагалося на Всеукраїнському референдумі і навіть більше, щоб донести до президента та парламенту думку українців.

Лідер партії «Батьківщина» нагадала, що за вказівкою влади «кишеньковий» суддя президента одним розчерком пера заборонив проведення Всеукраїнського референдуму із заборони продажу сільськогосподарської землі, попри виконання всіх конституційних вимог щодо його організації.

Юлія Тимошенко підкреслила, що «українська земля може нагодувати 320 млн людей і дати Україні приблизно 180 млрд євро на рік від продажу готової продукції». Вона уточнила, що ця сума удвічі більша, ніж обсяг ВВП України, який на рік становить 90 млрд дол. США, а 42 млрд га землі сільськогосподарського призначення за ринковою ціною можуть коштувати три з половиною трлн євро, що дорівнює сорокарічному обсягу ВВП країни.

Лідер партії «Батьківщина» застерегла, що продаж сільськогосподарської землі може стати повторенням ваучеризації 90-х років, коли стратегічні підприємства відібрали в народу за безцінь: «Так само готують зробити з сільськогосподарською землею!»

Нагадаємо, що «Батьківщина» попри заборону суду проводити Всеукраїнський референдум про заборону продажу сільськогосподарської землі, ініціювала Всенародний референдум і збере необхідну кількість підписів за продовження мораторію на заборону продажу сільськогосподарської землі. В тому числі і для того, щоб продемонструвати президенту, і нагадати, що він живе в парламентсько-президентській країні. Долю української землі мають вирішувати всі українці, а не лічені можновладці.

Закарпатці теж активно ставлять підписи на підтримку земельного референдуму.

Як зазначив заступник голови обласного осередку ВО «Батьківщина» Антон Ліврінц, Закарпатська «Батьківщина» вже зібрала близько 15 тисяч підписів на підтримку всенародного референдуму щодо продажу землі сільськогосподарського призначення. «Підписи збирають по всій області – і в містах, і в селах, – розповідає Антон Ліврінц. – Навіть люди, в яких немає сільськогосподарської землі, заявляють про свою підтримку, адже розуміють, що держава не може за безцінь продати свій найцінніший ресурс».

Comments are closed.