Як проходить фестиваль квітів у замку кохання «Сент Міклош». ВІДЕО

[Total: 0    Average: 0/5]

30 тисяч троянд використали флористи для створення 20 масштабних квіткових композицій на фестивалі квітів.

Середньовічний замок Сент Міклош на Закарпатті у ці дні приймає 70 кращих флористів України. Тема фестивалю – вічне кохання.

За романтикою подружжя Борисенків на Закарпаття приїхали з Харкова. Кажуть валізи збирали чи не на ходу, щоб встигнути на квітковий фестиваль у замку Сент-Міклош.

“І тут я читаю, що буде такий квітковий фестиваль. Ми все покинули, покинули роботу, швиденько узяли відпустку і приїхали сюди. Це замок кохання, тут і повинні бути квіти, квіти і кохання”, – говорять туристи з Харкова Ліна і Леонід Борисенки.

Романтику створюють 70 найкращих флористів України, бо організатори задали відповідну тематику. Сім команд. У кожної – своя кімната у замку. У музичній кімнаті навіть квіти мають співати, вирішила команда харків’ян – і натягнула струни.

Не мільйон, але тисяча пурпурових троянд, пішла на оздоблення кімнати, яка дісталася киянам.

“Вона у нас як кімната невелика, але там, в принципі затишно, тому нам захотілося зробити дуже таке затишне, романтичне, в такому стилі. У нас серця, квіти, ангели, в принципі ми задоволені тим, що зробили”, – зазначає флорист із Києва Наталія Воробей.

“Цільова аудиторія фестивалю, це люди, які цікавляться красою, флористикою, квітами, яким подобається щось робити своїми руками і це звичайно… Закарпаття туристичний край, це туристи, які приїжджають до замку і вони можуть побачити не тільки замок, а ще й твори флористів”, – говорить організатор фестивалю квітів Вікторія Соловей.

Три дні роботи. Понад 30 тисяч троянд. Та безліч гортензій, бузини, гілок берези, моху та всього іншого, що знайшлося в околицях замку. Подружжя Борисенків кажуть, романтики тепер вистачить аж до наступного фестивалю.

Світлана Максимова, Микола Томаш, Закарпаття, “5 канал“.

zakarpatpost.net

Comments are closed.