ТОП-5 порад як розпочати тиждень вдало

Для багатьох людей понеділок – каторга після гарних вихідних.

Як правильно налаштувати себе для вдалого тижня? “Країна Здоров’я” пропонує п’ять простих порад.

 1. Налаштуйтесь на позитив. Як відомо, думки притягують події. Намагайтеся зранку думати про щось хороше. Прокинувшись, побажайте собі вдалого дня, поваляйтесь кілька хвилин у ліжку і потім розпочніть день смачним сніданком.

  2. Не поспішайте. Намагайтеся усе робити вчасно,якщо знаєте про свою любов відкладати усе на потім – краще заведіть щоденник і відмічайте там справи. Або ж нагадування на телефоні. Поспіх з початку тижня не буде вдалим початком.

  3. З проблем в завдання.
  Ставтеся до своїх проблем як до завдань, як до планів, які ви обов’язково здійсните, однак не бійтесь помилитись чи недовиконати справу.

  4. Головне – почати.

  Якщо ви почнете щось робити, вам залишатиметься чимраз менше роботи. Тому не відкладайте у довгий ящик і починайте справи.

  5. Намагайтеся зосереджуватися на тій діяльності, якою ви займаєтеся у даний час. Навчіться любити те, що ви робите. Отримуйте насолоду від вдало виконаних завдань, сприймайте їх, як вдалий крок на вищу сходинку до успіху. І якщо все ж таки діяльність дається важко, не забувайте, що завтра буде новий день і нові можливості!

zakarpatpost.net