Чому після самогубства коханого 16-річна дівчина повісилася

[Total: 0    Average: 0/5]

29 червня, на Волині у селі Залужжя у дворі власного будинку мати знайшла повішеним свого 20-річного сина військового-контрактника Віталія Мотику. Вже через три дні знайшли повішеною його дівчину – 16-річну Діану.

Про це повідомляє канал “ТСН“.

“Син служив у 14-й ОМБр. Діана вже випустилася зі школи і вирішила вступати до військового училища, здається Львівської області. Він думав, що як вона поїде, то він їй стане непотрібний і просто не міг цього пережити. Сам залишався на службі”, – розповідає Людмила, мати Віталія.

Напередодні трагедії, Віталій прийшов додому ввечері, хоча з Діаною вони завжди гуляли допізна. Він прийшов та закрився у кімнаті. Вже зранку його знайшли повішеним.

Мати померлого додає, що тоді прибігла Діана, впала йому в груди і почала кричати, що це все через її маму, бо та відмовилася її пустити до нього вночі, аби попрощатися.

“Вона на похороні коли була, забрала його портрет, поставила у себе в кімнаті і написала свою передсмертну записку: “Вибачте мамо, я йду до коханого. Я тебе дуже люблю, але без нього жити не можу. Поховай мене у випускному платті біля нього”. І все, у хліві у повісилася”, – зазначила Людмила.

За її словами, на це ще вплинула смерть бабусі Діани, яка померла цими днями. Всі були шоковані, у молодої дівчини була подвійна трагедія, тому вона просто не витримала.

 

zakarpatpost.net

Comments are closed.