Чи будуть якісними закарпатські дороги? Область отримає рекордну суму на ремонт

[Total: 0   Average: 0/5]

Рекордну суму від перевиконання митницею щомісячних планових надходжень Закарпатська область отримає за червень.

«Це більше, ніж за попередні три місяці разом узяті. Кошти надійдуть до обласного бюджету до кінця липня. А загалом із початку року Закарпаття отримає від дорожнього експерименту понад 170 мільйонів гривень. Понад 80 мільйонів із них уже надійшли, і ми використовуємо їх для ремонту автодоріг. Зокрема, почався ремонт дороги «Довге – Липча», яка не відновлювалася з часу здобуття Україною незалежності, дороги «Мукачево – Рогатин» у Рахові, дороги «Тур’я Ремета – Лумшори», а також вщент розбитої дороги «Іршава – Виноградів», – зазначив губернатор Закарпаття Геннадій Москаль.

Надходження від перевиконання планів митниці вже перевищили об’єм фінансування області з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), без цих коштів проводити ремонт перерахованих доріг було б неможливо, повідомляє zakarpatpost.net прес-служба Закарпатської ОДА.

«Суми, які отримує область від дорожнього експерименту, ще раз доводять – включення Закарпаття в перелік областей, які підпадають під дію відповідного закону, було дуже правильним рішенням. І дуже шкода що область не включили в закон ще в 2015 році» – зазначив голова ОДА.

zakarpatpost.net

Comments are closed.