Про правила вступу в УжНУ. Відтепер подати заяву на вступ можна лише в електронному вигляді

У прес-центрі газети «НЕДІЛЯ» відбулася пряма телефонна лінія заступників відповідального секретаря приймальної комісії УжНУ Іванни Стерчо та Ольги Сенявської. Ішлося про особливості цьогорічної вступної кампанії до університету.

Із 29 червня до 25 липня для випускників 11 класів триває реєстрація в електронних кабінетах, звідки вони потім будуть подавати заяви до вступу. Безпосередньо подати заяву можна буде з 12 липня до 26 липня включно. Проте, вже з 1 липня триває подача заяв випускників після 9 класу на основі базової загальної середньої освіти, які хочуть отримати молодшого спеціаліста до природничо-гуманітарного коледжу університету.

Новинкою цьогорічної вступної кампанії є те, що подача заяв на денну та заочну форми навчання відбувається лише в електронному вигляді. За винятком  абітурієнтів, які мають спеціальні умови вступу: діти-сироти, діти-інваліди, ветерани АТО, чорнобильці. Вони можуть подати заяву у паперовому вигляді. Попередньо вони можуть отримати консультацію у юриста, який знаходиться у 228 кабінеті в основному корпусі університету.

Узагалі, для усіх бажаючих щодня, без вихідних при УжНУ працює консультаційний центр приймальної комісії, звідки можна навіть подати електронну заяву на вступ. Є кілька комп’ютерів, спеціалісти можуть роз’яснити, як це необхідно зробити.

Єдине, що має знати абітурієнт, куди і на яку спеціальність він хоче поступити, а також усвідомлювати для себе рейтинговість вишів. Детальніше про нюанси вступної кампанії читайте у свіжому номері газети «Неділя».

zakarpatpost.net

Comments are closed.