Українка, яка входить в п’ятірку найстаріших жінок планети, відсвяткувала 117-річчя

Все життя Нагорна живе в Жадовому, понад 30 років пропрацювала у колгоспі біля птиці і худоби. У березні нинішнього року 116-річну Христину Нагірну занесли в Національну книгу рекордів, як найстарішу жінку в Україні.

Христині Нагорній, найстаршій жінці України, яка проживає в селі Жадове Семенівського району Чернігівщини, виповнилося 117 років.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Семенівської райдержадміністрації Сергій Деденко. “Вчора з сільським головою Жадового Сергієм Помазком привітали з 117-річчям найстарішу жінку України Христинію Аврамівну Нагорну. Побажали їй здоров’я і довгих років”, – написав він у пості з відповідними фотографіями.

За інформацією місцевого видання Siver.com.ua, яке посилається на слова самої довгожительки, народилася вона 1 липня 1900 року на косовиці. Мати Христини померла, коли дівчинці було 5 років, виросла вона з батьком і мачухою.

В школу Христину не віддавали, тому вона так і залишилася неписьменною. Все життя Нагорна живе в Жадовому, понад 30 років пропрацювала у колгоспі біля птиці і худоби, повідомляє УНІАН.

У березні нинішнього року 116-річну Христину Нагорну занесли в Національну книгу рекордів, як найстарішу жінку в Україні. Крім того вона входить у п’ятірку найстаріших жінок планети.

Крім неї, у ньому італійка Емма Морено (117 років), мешканка Ямайки Вайолет Браун (117), японка Набі Таджіма (116) та японка Нення Мийако (115).

zakarpatpost.net

Comments are closed.