Багатодітна мукачівка покинула дітей на чужу жінку. 13-річна донька підробляла на ринку

Родина для дитини – святе. І що може бути гіршим, ніж недбале ставлення матері до своїх наступників.

Діти ще не вміють на себе заробляти, тож цілковито залежать від дорослих. Однак ті свої обов’язки виконують не завжди належним чином.

Цими днями служба у справах дітей Мукачева спільно зі спеціалістами відділу ювенальної превенції оперативно відреагували на повідомлення небайдужих громадян та перевірили умови проживання однієї з багатодітних сімей Мукачева. У трикімнатній квартирі на околиці міста правоохоронці виявили аж 10 осіб, які постійно там проживають. На матір та шістьох дітей, віком від 1,5 до 13 років, припадала лише одна кімната, решту житлової площі займали інші мешканці. Діти спали, вчилися та гралися просто на підлозі.

Поліція та соціальна служба встановила, що спосіб життя 36-річної жінки несумісний із вихованням дітей: матір ніде не працює та зловживає алкоголем. Через те, що мукачівка не зверталася у відповідні органи та не подавала документів на отримання допомоги на дітей, ніякого доходу вона взагалі не має. Через це її 13-річна дитина змушена підпрацьовувати на місцевому ринку.

Попередження і притягнення до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей ситуації не покращило. За весь минулий тиждень жінка ні разу не з’явилася вдома. За дітьми доглядала власниця квартири, яка опинилась у безвихідній ситуації – на руках з чужими  дітьми.

За інформацією відділу комунікації Закарпатської поліції, зараз дітей вилучено із сім’ї. Півторарічна дівчинка поміщена до обласної дитячої лікарні на обстеження, інші доставлені до дитячого притулку у смт. Батьово Берегівського району. Вирішується питання про позбавлення матері її батьківських прав.

Сумно, що деколи у сиротинці малюкам краще, ніж у власній родині.