Оголені українські військові закликають забирати безпритульних тварин додому

Троє уже знайшли ноові домівки

У Дніпрі започаткували зоорух із закликами забирати додому з вулиць безпритульних тварин. Закликають у достатньо оригінальний спосіб: вирішили залучити ветеранів АТО, які знялися у відвертій фотосесії з кошенятами.

На цьому фото – 30-річний Микола Криворотько – інструктор із бойової підготовки і колишній боєць полку спеціального призначення “Дніпро-1”. Взяти участь у фотопроекті погодився без вагань, адже досі пам’ятає свого пухнастого друга, який приблудився до нього у Пісках.

Модель проекту “Котики Вірності” Микола Криворотько розповідає: “Чорний кіт і його все гнали від себе, тому що були забобонні, бо він чорний. Він не дай Бог невдачу принесе. Або того гірше – смерть. Я якось прихистив його поруч з собою, а коли я змінювався, коли їхав, то я його просто передав іншим”.

Кіт став талісманом полку. На передову приходить багато чотирилапих, яких залишили господарі, тікаючи від війни. Тож побратими в АТО підтримали ідею зоозахисників численними світлинами.

Олексій Рубець, модель проекту “Котики Вірності”, говорить: “”Із АТО пішли теж фотки з котиками, з блокпостів. Це було весело. Цікаво, я бачив навіть породистих собак, яких бійці забирали. Котів, кішок, собак, забирали бо вони просто приходили до людей”.

Незвичні фото вже б’ють рекорди перегляду у соцмережах. А троє із шести чотирилапих героїв фотосесії вже знайшли собі господарів, повідомляє 5 канал.

zakarpatpost.net

Comments are closed.