На Закарпаття приходить найбільший автобусний перевізник Європи

Один з найбільших автобусних перевізників Європи – німецька компанія Flixbus запускає прямі маршрути з України до Польщі і Чехії.

Так, з 27 липня нічні маршрути з Києва, Львова, Рівного та Житомира почнуть їздити до Польщі (Краків, Катовіце) і Чехії (Острава, Прага, Брно). Денні маршрути будуть запущені з 10 серпня, пише delo.ua.

Фактично Flixbus був присутній на ринку України з червня 2016 року і продавав квитки зі Львова та Ужгорода до Амстердама, Берліна, Відня, Франкфурта та інших міст, проте безпосередньо перевезення з України здійснює її партнер компанія LEO Express.

“Нові маршрути FlixBus в Україні – це черговий крок у бік розширення FlixBus на територію Східної Європи. Беручи до уваги рішення Європейського Союзу про введення безвізового режиму з Україною, ми очікуємо зростання попиту на подорожі в країни Європи з України. У наших подальших планах – проведення ще більшого числа маршрутів FlixBus з України до Європи”, – відзначає Микола Войтюк, віце-президент FlixBus у Східній Європі.

Інтерес великих європейських автобусних компаній до українського ринку намітився ще у 2016 році, коли одразу кілька компаній (зокрема, PolskiBus і LEO Express) почали здійснювати пасажирські перевезення в/з України. А на початку 2017 року латиська Норма-А (працює в декількох країнах східної Європи під брендом Ecolines) купила пасажирський бізнес української транспортної компанії Автолюкс.


Компанія FlixBus заснована в Мюнхені у 2013 році. У тому ж році почала роботу берлінська компанія MeinFernbus. Згодом ці офіси об’єдналися. Компанія вважається лідером на ринку автобусних перевезень Німеччини.

З 2015 року FlixBus працює на міжнародному ринку: у Франції, Італії, Австрії та Нідерландах, виконує регулярні рейси у країни Скандинавії, Іспанії, Англії та Східну Європу. FlixBus пропонує найширшу мережу міжміських автобусних повідомлень в Європі складається з 200 тис. щоденних рейсів за 1 200 напрямками у 24 країнах.

zakarpatpost.net

Comments are closed.