Скандал з тушонкою без м’яса для бійців 128-ї бригади із Закарпаття має продовження. ВІДЕО

Міністерство оборони передало в прокуратуру документи з висновками про постачання в Збройні сили України неякісних консервів.

За словами військових чиновників, проведена відомством експертиза підтвердила низьку якість тушонки для військовослужбовців, передає ТСН .

“Тушонку заборонили до використання. Представник, який надає послуги харчування, приїхав, забрав її і замінив на іншу партію. Однозначно хтось буде покараний”, – запевнив керівник центру розвитку та супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України Дмитро Марченко.

Як повідомляється, в скандалі фігурує фірма Адамант 2000, яка виробляє консерви.

Марченко зазначає, що подібні скандали через нечесність виробників відбуваються щорічно.

При цьому, договір з ними Міноборони досі не розірвало.

“Виробник свідомо несе нам одну продукцію для лабораторних випробувань, а поставляє іншу. І згідно з нормативно-правовим актам та умовам договору, ми ніяк на нього не можемо вплинути, тому що у нього є сертифікат”, – розповів військовий.

Скандал з тушонкою без м’яса розгорівся після відео, оприлюдненого бійцями 128-ї бригади із Закарпаття.У Міноборони тепер обіцяють, що їжу для солдатів будуть перевіряти інакше – самі будуть віддавати на експертизу будь-який екземпляр з партії продовольства, виготовленої заводом, пише zakarpatpost.netз посиланням на НВ.

До завершення ж перевірки всі консерви будуть тримати на опломбованому складі, щоб виробник не замінив банки.Нагадаємо, раніше в Міноборони заявили, що до кінця 2017 року на нову систему харчування перейде кожна п’ята військова частина ЗСУ.

zakarpatpost.net

Comments are closed.