Німецькі пенсіонери по ресторанах сидять, а українці жебракують – економіст розкритикував Реву

[Total: 0    Average: 0/5]

У Кабміні визнали, що український народ просто жебракує.

Так економіст Тарас Загородній прокоментував висловлювання міністра соціальної політики Андрія Реви, про те що українці забагато їдять, в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Такого непрофесіоналізму я навіть в уряді Азарова не пам’ятаю. Кожен, хто вивчає економіку, знає: 50 відсотків витрат на харчування – це не багато жеруть, а що люди просто жебраки. Коли зростає добробут, відсоток витрат на їжу завжди падає. Люди можуть собі дозволить щось ще купити: одяг, зібрати дітей до школи, автомобіль.

Люди жебраки в країні, вони тільки витрачають на їжу.

Навпаки, коли у людини більше грошей, вона може собі дозволити сходити в ресторан. Ті самі німці. У них там середній ресторан 40 євро коштує при зарплаті 3,5 тисячі євро. Був в Європі, бачив пенсіонерів, які вечорами сидять у ресторанах. Можуть собі дозволити 25-30 євро витратити. Вони що теж багато жеруть?

Те, що Рева визнав ці 50 відсотків – це свідчення непрофесіоналізму уряду в цілому. Що у нас народ просто жебраки”, – заявив Загородній.

“Це відсутність розуміння, що взагалі в країні відбувається”, – резюмував економіст.

Українці витрачають на харчування 50% від доходів, а німці менше 15%, тому що німці їдять менше, ніж українці. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

zakarpatpost.net

Comments are closed.