Як закарпатська банда львів’ян грабувала

[Total: 0    Average: 0/5]

Проводиться перевірка причетності цих громадян до скоєння крадіжок та інших злочинів на території Львова. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.

16 серпня працівники Галицького відділу поліції в рамках відкритого кримінального провадження за фактом скоєння майнових злочинів провели санкціонований обшук в одній з квартир поблизу Краківського ринку.

У помешканні правоохоронці виявили близько 15 осіб, серед яких діти, усі вони є уродженцями Закарпатської області. За їхніми словами, квартиру вони орендують.

«Ці особи неодноразово доставлялися в Галицький відділ поліції. З ними було проведено роз’яснювальні бесіди щодо недопущення вчинення крадіжок. Вони запевняли, що у місті випадково і що скоро повернуться додому. Але за деякий час знову потрапляли в поле зору правоохоронних органів. Ми їм пропонували виїхати зі Львова, повернутися за місцем проживання, влаштуватись на роботу і вести нормальний спосіб життя. Навіть доставляли на вокзал, де вони сідали в поїзд, але через деякий час знову поверталися. Також серед цих громадян було виявлено осіб, яких ми раніше затримували за вчинення кримінальних правопорушень, зараз матеріали справи передано до суду», – розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Галицького відділу поліції підполковник поліції Петро Швороб.

Наразі правоохоронці проводять перевірку причетності громадян Закарпаття до скоєння крадіжок та інших злочинів на території Львова. У разі виявлення таких фактів відомості будуть внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань. Речі, які були вилучені під час обшуку, перевіряються на предмет того, чи не являються вони речовими доказами в інших кримінальних провадженнях. Проводяться слідчі дії, інформує varta1.com.ua.

zakarpatpost.net

Comments are closed.