Начальник Закарпатської Укртрансбезпеки спростував випадок хабарництва

Начальник Управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області Сергій Слободянюк розповів деталі затримання прокуратурою та Службою безпеки колишнього працівника управління.
Зустріч із журналістами відбулася сьогодні, 30 серпня, у прес-центрі газети «Неділя».

Виявляється, що Олега Черепаню затримали в Мукачеві 26 серпня. Наразі він не є працівником Укртрансбезпеки. Точніше, є колишнім співробітником установи. Із восьми місяців цього року він пропрацював 5. Кілька місяців провів на лікарняному, отримав групу інвалідності. А 9 серпня цього року подав заяву на звільнення за власним бажанням за станом здоров’я. 23 серпня його офіційно звільнили.

«Дуже ефективний інспектор. За 5 місяців він приніс до держбюджету 100 тисяч гривень», – розповів Сергій Слободянюк. «Людину затримували у шортах біля його будинку в Мукачеві, в кафе. Йому перед тим подзвонив знайомий, який колись працював разом із ним. Попросив терміново проконсультувати одного знайомого, який хотів отримати ліцензію. Олег Черепань погодився.

Згодом передзвонив чоловік, якому і потрібна була консультація. Вони зустрілися у кафе за 70 метрів від будинку Олега. Разом переглянули пакет документів, обговорили їх. Подробиці я не знаю. Знаю, що у файлі з документами були гроші. Згодом його затримали», – стверджує Сергій Слободянюк.

Як охарактеризував інцидент начальник Укртрансбезпеки, ситуація дивна і штучна. Висловив думку, що можливо, це помста, а можливо – підстава.

Довідково: діяльність затриманого Олега Черепаня була пов’язана із рейдами. Робота полягала у тому, щоб працювати у будь-яку погоду на вулиці та за будь-яких умов на дорозі. Із цим імовірно пов’язана його хвороба.

Також відомо, що Управління Укртрансбезпеки вже протягом 2 років не видає ліцензії. Сьогодні це функція столичного центрального апарата. Усі пакети документів відправляються до Києва.

zakarpatpost.net

Comments are closed.