В Ужгороді в реабілітаційному центрі для інвалідів та учасників АТО почалися роботи

Минув майже рік від того часу, коли було закладено капсулу часу у фундамент спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів та учасників антитерористичної операції.

За задумом ініціаторів, у спортивно-реабілітаційному центрі безкоштовно мають оздоровлюватися  інваліди, учасники АТО, молодь з вадами розвитку, діти-сироти.

Проте коли це буде – ніхто не знає.

На місці колишньої котельні на вулиці Тихого у центральній частині Ужгорода поки що височіє тільки скелет майбутнього комплексу. Цими днями, щоправда, почали встановлювати одну зі стін та закривати її спеціальним матеріалом.

Справа в тому, що нещодавно із держбюджету спортивно-реабілітаційний центр отримав мільйон гривень. Утім, за словами ініціаторів проекту, цих коштів вистачить лише для того, аби закупити панелі і закрити всього дві стіни. Проте на вікна грошей уже не вистачить.

Загалом об’єкт, загальну вартість якого оцінено у 30 мільйонів гривень, поки що отримав лише 4,5 мільйонів від потрібної суми (півмільйона гривень з обласного бюджету, 2 мільйони гривень з міського бюджету Ужгорода та мільйон з Державного фонду регіонального розвитку). За ці кошти першочергово перекрили покрівлю, звели каркас та ліфтову шахту.

Загалом завершити будівництво на початку планувалося за  три роки. Та чи встигнуть… за такого незрозумілого фінансування… невідомо.

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.