Зовсім скоро ужгородці дізнаються, як не зіпсувати кохання сексом

[Total: 0    Average: 0/5]

До обласного центру Закарпаття знову завітає улюблений театр ужгородців «Чорний квадрат».
«Кохання SEXом не зіпсуєш» – гостро-сексуальна комедія для дорослих, з ліричним ухилом. Мінімум вульгарності, нуль порнографії. Приємний еротизм, який лоскоче нерви і розслабляє мозок.

Любов, розтягнута в часі і секс, знайдений через роки. Вистава про те, як деяким людям вдається, або не вдається дійти до сексу і якими химерними способами вони потім намагаються втекти від наслідків. Як стається так, що чоловік і жінка опиняються в одному ліжку? Що потрібно робити, і чого не варто говорити?

А що трапляється само собою? А що далі? Щось же змінюється всередині у нас після всього цього? Історії про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так! Це, перш за все, комедія, однак пікантна, для дорослих.

Жорсткі і відверті жарти не призначені для банальних людей. Комедія дуже яскрава і насичена – тому що про нас, тому що про секс і кохання. А це дуже рідко буває сумним чи нудним. Але й «тонка натура» теж зловить свій катарсис. Постановка для дорослих, – не за паспортом, а за станом душі. Також не рекомендуємо відвідувати виставу людям з надно святенницькими поглядами на світ, а особливо тим, хто не має почуття гумору. Відверті теми, щирі розмови. Кокетство і флірт, смуток і сміх, любов і ненависть. І ще щось таке … невловиме …

Тож, поспішайте, вже 27 жовтня у Мукачеві (драмтеатр), 28 жовтня в Ужгороді в обласному муздрамтеатрі.

Початок вистав о 19-й годині.

Телефон для замовлення квитків: (099) 319 26 20.

Інформаційна підтримка: газети «НЕДІЛЯ», «Закарпатські оголошення», «Мукачево Express» та zakarpatpost.net

Comments are closed.