Іграшки з відходів за принципом закарпатського складання хат із дерева підкорили Україну

Львів’яни зробили дитячі іграшки з відходів деревини. Дитячі конструктори з дерева копіюють принцип складання хат з дерева на Закарпатті. Про це Gazeta.ua розповідає власниця бізнесу Ірина Піка.

“Перший наш конструктор був великим. Називався він “Храм” . Складався з 400 деталей, був великий, тяжкий і дорогий. Нам було важко його продавати і ми почали його дрібнити. Замість великих конструкторів робили маленькі будиночки з прибудовами, з мансардами, з гаражами. Але потім вирішили зробити щось не тільки по тому, що дозволяє наша фантазія, а те, що може нафантазувати дитина. Створити таке собі українське “Лего”. Це мав бути конструктор з бага-тьох деталей з пазами, які будуть пропорційно нарізані. З цих деталей дитина може скласти будь- що, навіть дуже великі будівлі”, – каже Ірина.

Сировину використовують з відходів виробництва паркету. З роками почали використовувати відходи не лише паркетного, а й меблевого виробництва. Така сировина значно дешевша, ніж бруси лісу.

“Важко було почати продажі. Перше, що ми зробили — відправились на виставку дитячих іг-рашок у Києві. На першій пояснювали як то працює, показували, як гратись. Другий напрям — я пишу постійно пропозиції про співпрацю в усі фірми, торгові мережі. Зараз ми є в мережах Антошка та Епіцентр. Також наш товар купують за кордоном. Останню партію брали в Бельгію. Спілкуюся з іноземцями англійською. Буває за день відправляю десятки листів”, – каже Ірина.

Зараз маємо 15 різних наборів. Коштує від 80 до 700 гривень. Частково продаємо конструкції через інтернет.

zakarpatpost.net