Мукачівського суддю викрили на вимаганні хабара

[Total: 0    Average: 0/5]

Внаслідок результативної співпраці працівників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України, відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю управління Служби безпеки України в Закарпатській області та слідчого відділу прокуратури Закарпатської області, затримано при одержанні неправомірної суддю Берегівського районного суду.

Встановлено, що суддя через адвоката, (який  є його родичем) вимагав від закарпатця 500 дол США за прийняття рішення щодо  закриття протоколу про вчинення чоловіком адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП – керування автомобілем у стані алкогольного сп`яніння.

Разом з цим, адвокат за свої посередницькі послуги вимагав сплатити йому окремо грошові кошти в сумі 2000 грн., на що чоловік також погодився.

Як повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області, наразі суддю Берегівського районного суду та адвоката затримано. Проводяться першочергові слідчі дії.

За вчинення даного злочину затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

 zakarpatpost.net

Comments are closed.