У Мукачеві роздають муніципальні картки. Отримали понад 10 тисяч містян

[Total: 0    Average: 0/5]

В Мукачеві продовжують  реалізовувати  проект муніципальних карток, що передбачає зокрема впровадження безконтактної оплати проїзду у транспортній інфраструктурі.

Вже понад 10 тисяч мешканців Мукачева користуються «картками мукачівця» від Ощадбанку. Щодня оформлюється близько 300 таких карток. «Картку мукачівця» може отримати будь-який мешканець міста і користуватись нею в повсякденному житті. Вона випускається на базі платіжної безконтактної картки Mastercard, є багатофункціональним фінансовим інструментом і ключем до соціальних програм.  Містяни отримують на картку заробітну плату, пенсії, соціальні та інші виплати, здійснюють розрахунки в торговельній мережі, онлайн-платежі, користуються веб- і мобільним банкінгом «Ощад 24/7», мають право придбавати ліки в аптеках зі знижками. Випуск карток є безкоштовним, повідомила прес-служба Мукачівської міськради.

14 вересня спектр функцій картки поповнився транспортним додатком для безготівкового проїзду в міських автобусах. У 20 міських автобусах працюють турнікети, які приймають безконтактні оплати картками Mastercard, і термінали для разових квитків з QR-кодом. Пасажири можуть розрахуватись за поїздки «карткою мукачівця» або безконтактною карткою Mastercard будь-якого банку світу. Підтвердити право на проїзд можна також за допомогою одноразового квитка з QR-кодом. На картку мукачівця  здійснюватиметься зарахування певної кількості поїздок для пільговиків, а непільгові категорії зможуть просто оплачувати проїзд карткою. Проект реалізовано компанією Mastercard, Ощадбанком, ММКП «Центр інформаційних систем» і «Громадський транспорт Мукачева».

«Ощадбанк є лідером з впровадження в країні комплексних розумних cashless-рішень для міст. Зокрема, вже два роки інноваційна технологія для транспорту успішно працює у столичному метрополітені, фунікулері, швидкісному трамваї. В багатьох українських містах муніципальні картки вже стали частиною інфраструктури SmartCity. Впевнений, що досвід Мукачева стане стимулом для розвитку таких проектів і в інших містах України. Запрошуємо й інші банки активніше емітувати безконтактні картки з можливістю розрахунків смартфонами та іншими форм-факторами», – зазначив  заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

«Ми щодня переконуємося у тому, наскільки важливими є швидкі, зручні й безпечні розрахунки в громадському транспорті, адже це один із важливих елементів “розумного міста”. Уже мільйони поїздок оплачуються безконтактно з Mastercard у транспорті столиці: рішенням у метрополітені вже скористались гості з 55 країн. Закарпаття є відомим туристичним регіоном, а Мукачево – один з його найпривабливіших куточків. Упевнені, що рішення для безготівкової оплати відкриє новий вимір зручності користування транспортом для містян та посилить туристичний потенціал міста», — прокоментувала Віра Платонова,генеральний директор Mastercard в Україні, Грузії, Молдові й країнах Центральної Азії.

Comments are closed.