Як ужгородці нині м’язи тренували – ходили пішки

[Total: 0    Average: 0/5]

В Ужгороді на вулиці Льва Толстого сьогодні – День без автомобіля – один із багатьох заходів, що проходили у місті протягом тижня у рамках Європейського тижня мобільності. Із 10 до 17 години рух для авто цією вулицею перекрили, натомість можна покататися на велосипедах, роликах, скейтах там, де зазвичай їздять тільки машини.

Як повідомила прес-служба Ужгородської міської ради, також на вулиці розгорнули багато різноманітних локацій, особливо для діток. Наприклад, можна було малювали на асфальті, власноруч зробити закладки для книг, маски, скласти мапу Закарпаття, взяти участь у квестах, іграх, перегонах. Представники патрульної поліції разом із дитячим патрулем пояснювали діткам правила дорожнього руху, як переходити дорогу, демонстрували дорожні знаки, розповідали, як убезпечити велосипеди від крадіжки. Працював і намет, у якому давали поради з ремонту велосипедів, можна було подивитися засоби захисту та аксесуари для двоколісних.

Чимало ужгородців скористалися послугами намету медиків, де вимірювали тиск, рівень цукру, консультували щодо здорового способу життя, роздавали інформаційні буклети.

На імпровізованій міні-сцені проходили майстер-класи із зумби та йоги, танців для дітей. Майже через всю локацію простягнулася виставка дитячих малюнків «Ужгород – велосипедне місто».

За словами голови ГО «Форза», національного координатора ЄТМ Лесі Лойко, День без автомобіля проводять у багатьох містах світу, щоб показати, які альтернативи є автомобілям і як чудово виглядатимуть наші міста без засилля машин, адже місто – це передусім середовище існування людей.

zakarpatpost.net

Comments are closed.