День міста в Ужгороді пройшов. Чим найяскравішим він запам’ятався?

[Total: 0    Average: 0/5]

Уже зранку у понеділок ніщо не нагадувало про те, що Ужгород  протягом трьох днів гуляв.

Перед драмтеатром, біля пам’ятника Духновичу, не було альтанок із наїдками, не було й сцени та причалів для річкового таксі. Набережні також були чистими.

Загалом місто швидко прибрали після свята.

Але чим найбільш цікавим залишився у спогадах ужгородців та гостей цьогорічний День Ужгорода?

По-перше, літери «Я люблю Ужгород» привернули увагу навіть тих, хто критикував новацію. Дійсно вона виявилася доречною і охочих сфотографуватися було багато.

По-друге, ужгородський Харон із човном користувався протягом двох днів великим попитом, а Уж ніби перетворився на Стікс.

Виставка собак також виявилася яскравою і незабутньою. Любителі чотирилапих мали змогу змістовно провести час, поспілкуватися з однодумцями та показати іншим улюбленців.

Камінь Бажань став найромантичнішим сюрпризом містянам.  Біля нього навіть зараз багатолюдно.

Вулиця Солодка принесла дітям багато неперевершених вражень. Це – і смаколики, і клоуни, і майстер-класи.

Локації з виставкою-продажем хенд-мейду, куточок здорового харчування, сувеніри, гастрономічні шедеври, мед і вино у «Совиному гнізді», Тур’єроцентр Закарпаття – 2017… А ще -концерти. Чудово продемонстрували таланти діти, порадували виступами гурти «Чаламада», «Спалахнув шифер», «Скай», «Рокаш» та інші.

Єдине, що завдавало незручностей – це погода, зокрема, дощ у суботу.

Але, як кажуть, у природи немає поганої погоди, тому ужгородці відпочили добре, а ужгородці провели День міста яскраво. Організація святкування було гарною і кожен міг знайти для себе щось цікаве.

zakarpatpost.net

Comments are closed.