Кожен третій злочин закарпатські підлітки скоюють у стані сп’яніння

[Total: 0    Average: 0/5]

У 2017 році ювенальна поліція задокументувала майже дві тисячі фактів продажу алкоголю дітям. За такі порушення правил торгівлі вже були анульовані 427 ліцензій, а також стягнуто 4 млн грн штрафів як з власників магазинів, так і з продавців. Також до адмінвідповідальності притягнуто 16 600 дорослих, які доводили неповнолітніх до стану сп’яніння.

Як повідомили в Департаменті комунікації Національної поліції, алкоголь не тільки шкодить здоров’ю дітей, а й часто штовхає їх на порушення закону – третина всіх злочинів підлітки скоюють у стані сп’яніння. Повну статистику знайти неможливо, проте тільки за перший квартал цього року зареєстровано близько 700 злочинів, скоєних підлітками у віці до 17 років.

Для прикладу, в кінці серпня двоє нетверезих підлітка напали на прикордонний загін у Рахівському районі Закарпаття, б’ючи бійців палицями. Прикордонникам довелося зробити декілька попереджувальних пострілів, повідомляють «Факти».

Однак не завжди п’яні підлітки стають злочинцями. Найчастіше вони можуть стати і жертвами. Скільки лише повідомлялося про отруєння дітей алкоголем.

За даними поліції, в цьому році жертвами злочинів вже стало більше 4 тисяч дітей. Багато з них були нетверезі.

zakarpatpost.net

Comments are closed.