Він вірив у справжнє кохання, а вона… Як наша землячка ошукала шотландця

[Total: 0    Average: 0/5]

Обдурений шотландець сподівається на допомогу кіберполіції, передає Корупція.Інфо.

Знайомство через інтернет з дівчиною, яка нібито мешкала в Луганську, закінчился для 40-річного шотландця Коліна Орра глибоким розчаруванням та втратою чималої суми.
Шеф-кухар з Едінбурга вирішив пошукати кохання в мережі. На сайті знайомств йому в око впала користувач під ніком Ольга Марченко, яка місцем свого проживання вказала Луганськ.
Незабаром між ними зав’язалося листування. Чоловікові сподобалася симпатична дівчина. Вона теж почала відповідати йому взаємністю. Українка розповіла, що має дитину, але Коліна це не злякало. Пара взялася будувати плани на майбутнє, й Орр запропонував Марченко переїхати до нього в Шотландію.

Колін Орр працює шеф-кухарем і не має великихс статків
У свою чергу Ольга відповіла, що на дорогу вона не має грошей. Щоб дістатися до Единбурга, їй потрібно було летіти до Ростова, потім до Москви, а звідти спочатку до Лондона і тільки потім у Шотландію.

Закоханий іноземець, не довго думаючи, зібрав необхідну суму в 1600 фунтів і перевів Ользі на картку. Вона йому подякувала і сказала, що в день вильоту вдягне рожеву майку, а на доньці буде червона кепка, аби їх легше було впізнати.

Фото, опубліковані на сторінці Ольги Марченко, могли належати іншій дівчині.

Коли Колін приїхав в аеропорт, то марно прочекав кілька годин. Його інтернет-знайома так і не з’явилася. Він звернувся в поліцію із заявою про зникнення людини, але там йому повідомили, що дівчина знаходиться поза межами Сполученого Королівства.

Орр не розуміє, чому з ним так вчинили. Заради дівчини він продав останні речі: гітару та ноутбук. Залишати ситуацію напризволяще чоловік не налаштований і хоче добитися, щоб Центр кібербезпеки Великої Британії висунув українці звинувачення в шахрайстві.

zakarpatpost.net

Comments are closed.