Від кого Закарпаттю треба вчитися залучати туристів?

На Закарпатті про туризм говориться дуже багато, але приїжджає до нас не так уже й багато гостей. Для цього у краї недостатньо розвинена інфраструктура та немає доріг.

Тим часом журнал Новое Время підготував інфографіку про розвиток туризму у світі, в тому числі Топ-11 найпопулярніших серед іноземних туристів країн і територій у 2016 році.

1. Франція – за рік країну відвідали 82,6 млн туристів. туристична галузь принесла їй $43 млрд.

2. США – трохи відставши від Франції за кількістю туристів – 75,6 млн протягом року – Сполучені Штати значно обігнали її за доходами від туристичної галузі – $206 млрд.

2. Іспанія – почесне друге місце за кількістю туристів із США ділить Іспанія, яку в минулому році також відвідали 75,6 млн людей, принісши цій країні $60 млрд доходу.

3. Китай за рік привернув до себе 59,3 млн туристів, заробивши $44 млрд.

4. Італія займає наступне місце за кількістю туристів після гігантського Китаю, відставши зовсім не набагато. У минулому році цю країну відвідали 52,4 млн осіб, країна отримала $40 млрд доходу від туристичної галузі.

5. Великобританія – привернула за рік 35,8 млн туристів, заробивши $40 млрд.

6. Німеччину відвідали за рік 35,6 млн туристів, залишивши в цій країні $37 млрд.

7. Мексика також входить до десятки найпопулярніших країн серед туристів – її відвідали 35 млн людей за рік.

8. Таїланд – відвідали в минулому році 32,6 млн туристів, принісши країні $50 млрд.

9. Малайзія – дуже популярний напрям для подорожей, за рік у країну приїжджало 26,7 млн людей.

10. Гонконг можна порівняти за популярністю серед туристів з незалежною державою з давньою історією та незабутніми курортами – за минулий рік іноземні гості залишили тут $33 млрд.

11. Австралія – унікальна країна-континент, яка приваблює чимало іноземців, незважаючи на значну віддаленість від решти світу, заробила на туризмі в минулому році трохи менше, ніж Гонконг – $32 млрд.

Порівняно з цими гігантами досягнення України в туристичній галузі здаються вельми скромними – 13,6 млн туристів за рік і $1 млрд доходів від туристичної галузі. Однак і у нас є свої досягнення – за перше півріччя 2017 років Київ відвідали рекордні 700 тисяч іноземців.

zakarpatpost.net

Comments are closed.