Анджеліна Джолі стала продюсером мультфільму, створеним закарпаткою. ВІДЕО

[Total: 0    Average: 0/5]
Голівудська актриса Анджеліна Джолі стала продюсером мультфільму “Годувальниця”, котрий було знято за сценарієм закарпатки Аніти Дорон.

Прем’єра анімаційної стрічки відбулася нещодавно на відомому кінофестивалі у Торонто, на якому була і сама Джолі, передає Укрінформ з посиланням на Films.com.ua.

Зазначається, що сценарій фільму заснований на книзі канадської письменниці Дебори Елліс. Стрічка розповідає про життя дівчинки на ім’я Парван, яка живе під режимом талібів в Афганістані, і змушена видавати себе за хлопця, аби допомагати родині у той час, коли її батька несправедливо ув’язнили.

Варто відзначити, 42-річна Аніта Дорон народилася у Берегові, на Закарпатті. Нині вона мешкає у Канаді й є режисером, сценаристом, продюсером, оператором та автором сценаріїв багатьох фільмів. Серед її робіт: “Менш благословенний” (2012) за романом канадського письменника Річарда Ван Кемпа, який отримав найвищі нагороди на кінофестивалях у Канаді. Українка також є автором інших стрічок “Кінець тиші” (2006), “Європа”, “Схід” (2010) та інших.

Відео: Cartoon Saloon

zakarpatpost.net

Loading...

Comments are closed.