АНОНС. Невже Закарпаттю не потрібні дороги та поїзди?

[Total: 0    Average: 0/5]

Чому Київ забрав кошти з «дорожнього експерименту»?

Стан доріг у області не просто поганий, місцями він навіть  катастрофічний. І це при тому, що край вважається туристичним. Згадаємо, як після втрати Криму усі політики в один голос стверджували, що тут буде справжня Мекка для гостей.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ» у Facebook

Тож де обіцяні туристи, де інфраструктура, де дороги?

– Це «кидалово» з боку уряду! – каже Москаль.

Він дійсно обурений рішенням Міністерства фінансів вилучити в Закарпаття левову частку коштів, зароблених Закарпатською митницею ДФС у рамках «дорожнього експерименту», пише закарпатська газета «НЕДІЛЯ».

Обкладинка газети «НЕДІЛЯ»

– Для чого тоді старатися, якщо тебе все одно обдеруть як липку? Ми уклали договори з підрядниками, почали робити дороги, в тому числі там, де асфальту зроду-віку не було (наприклад, в Усть-Чорнянському кущі на Тячівщині). Як тільки завели сюди потужні іноземні компанії, виявилося, що нема асфальту через відсутність залізничних вагонів. Знайшли вагони – нема локомотивів. Домовляємося про локомотиви, забрали гроші! З Держбюджету на дороги область майже нічого не отримує, і виходить так, що в нас забирають навіть те, що заробляємо на місці, – наголошує очільник Закарпаття.

Та тут слід віддати належне нашим депутатам. Чому вони мовчать? Чому не лобіюють інтереси області? Адже хто, як не вони, можуть відстояти право своїх земляків на нормальні дороги.

Слід зазначити, що не тільки дороги в нас найгірші, але й залізничне сполучення. Поїзди, які їдуть на Закарпаття, є застарілими та списаними вже давно. Тим часом інші області мають нові й сучасні потяги. А про «Інтерсіті» закарпатці тільки мріють.

Широко розрекламований  і нещодавно запущений через Закарпаття поїзд Київ-Солотвино насправді є брудним на несучасним.

Продовження читайте у свіжому номері закарпатської газети «НЕДІЛЯ».

Уже в продажу!

Comments are closed.