Найстаріша черепаха світу виявилася гомосексуалістом

Після 26 років спостережень ветеринари виявили, що дама серця гігантської черепахи Джонатана з острова Святої Єлени – самець.

Самець гігантської сейшельської черепахи (Aldabrachelys gigantea hololissa) із кличкою Джонатан був викритий в гомосексуальних нахилах.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ» у Facebook

Його партнерка Фредеріка, з якою він співіснує вже 26 років, при уважному розгляді виявилася самцем. Про це повідомляє видання The Times.

Джонатан страждає на катаракту і, скоріш за все, не відчуває запахів. Ймовірно, це одна з причин, через яку в 1991 році він прихильно поставився до Фредеріки. Її подарував уряду острова французький консул в 1991 році. Джонатан неодноразово намагався спаровуватися з Фредерикою, однак та не несла яєць. Нещодавно вона пошкодила панцир, і місцевий ветеринар оглянув черепаху. Він виявив у зовнішній будові Фредерики риси, зазвичай властиві самцям, пише КП.

Вважається, що Джонатан народився в 1832 році, проте документальних підтверджень цьому немає. На Острів Святої Єлени його привезли з Сейшельських островів в 1882 році, і тоді його стан описували як “зрілий”. Відомо, що статевої зрілості черепахи цього виду досягають близько 50 років, звідси і версія року появи Джонатана на світ. До березня 2006 року найстарішою черепахою вважався самець того ж виду на прізвисько Адвайта. За деякими непідтвердженими оцінками, на момент смерті йому було близько 250 років.

Comments are closed.