Гороскоп на 3 листопада 2017 року. Що сьогодні віщують зірки

Сьогодні зірки гороскопу закликають до акуратності у спілкуванні. Тим, хто любить тиснути на оточуючих, сьогодні краще бути більш гнучким: результат буде кращим. День чудовий для творчості і подорожей, споглядання прекрасного. Намалюйте, або напишіть щось – це у вас вийде краще, ніжу інші дні.

ОВЕН

Нині ключем до успіху в гороскопі Овна буде рішучість! Овен може наважитися на сміливий крок, єдина умова – цей крок повинен бути добре продуманий. Так що якщо у Овна в запасі є план, для здійснення якого не вистачало сміливості, то в п’ятницю саме час почати діяти. Гірше, якщо Овен візьметься за якусь справу спонтанно, під впливом швидкоплинних бажань або емоцій: раптові пориви здатні штовхнути його на необачний вчинок.

ТІЛЕЦЬ

Сьогодні Тілець і делікатність будуть як ніколи один від одного далекі! День наділяє його прямолінійним бажанням висловлювати все, що Тілець вважає за потрібне, оточуючим прямо в обличчя. Його логіка при цьому буде проста: я знаю як краще, моя думка правильна. Щоб така поведінка Тельця не призвела до сварок, зірки гороскопу радять йому направити свій запал в якесь мирне русло. У справах, де оточуючі не плутаються у Тельця під ногами, він здатний зробити неможливе!

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні Близнюкам не варто попадатися начальству на очі – є ймовірність потрапити під гарячу руку! Втім, мова може йти і просто про людей, від яких Близнюки в чомусь залежать або які мають на них вплив: батьків, кохану людину, друзів. Зірки гороскопу кажуть, що в п’ятницю ризик виявитися для когось «крайнім» для Близнюків досить великий. Щоб день пройшов без образливих ексцесів, їм необхідно поставити між собою і оточуючими непробивний щит з чарівності і почуття гумору.

РАК

Зірки гороскопу радять Раку приготуватися до того, що йому доведеться відстоювати свої інтереси. Утім до серйозних кроків не варто вдаватися, краще зачекати і продемонструвати свої козирі в інший день, коли у Рака буде більше шансів на перемогу. Найкраще провести день на природі, відпочити від друзів і роботи, побути наодинці із собою.

ЛЕВ

Нині для Льва настав час діяти! Можна скільки завгодно будувати плани, проте коли-небудь їх треба втілювати в життя. Можливо, Лев не міг зважитися почати якийсь проект, зізнатися в своїх почуттях, замовити путівку на море або зробити покупку, про яку мріяв. Якщо так, то нині хороший день для того, щоб вольовим рішенням взяти бика за роги. І навіть якщо попереду ще довгий шлях, не треба боятися: будь-яка дорога починається з першого кроку.

ДІВА

Сьогодні у Діви може з’явитися можливість щось виправити. Це може стосуватися і побутових питань, і робочих моментів, а може і чогось більш глобального, начебто взаємин з близькими людьми. Звичайно, нелегко зізнатися собі і оточуючим в тому, що наробив помилок, але, врешті-решт, всі люди помиляються: одні більше, а інші завжди. Визнавши в п’ятницю свою неправоту в якомусь питанні, Діва не пошкодує – вона скине зі своїх плечей чималий вантаж, а натомість їй відкриються нові перспективи.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні Терези можуть демонструвати безкомпромісність, не дозволяючи іншим ставити палки в колеса або ризикне відкрито заперечити. Втім, не менш затято Терези здатні захищати своїх друзів або всіх несправедливо скривджених. З одного боку, такий категоричний настрій дозволить їм в п’ятницю розбити в пух і прах своїх опонентів, з іншого ж – до вечора вони можуть з подивом виявити, що нажили собі кілька нових ворогів або нових друзів.

СКОРПІОН

Зірки гороскопу радять Скорпіону не йти манівцями там, де можна рухатися прямо. Прямий шлях найкоротший, але як часто ми забуваємо про це! У п’ятницю успішна стратегія Скорпіона проста: ніякої хитрості, обману і спроб щось приховати. У всіх сферах життя – і в дружбі, і в роботі, і в любові – Скорпіону допоможуть щирість і чесність. Проблеми? Розкажіть про них. Хочете чогось досягти? Заявіть про це. У п’ятницю чітко сформульована мета відкриє перед Скорпіоном нові можливості і нові двері.

СТРІЛЕЦЬ

Нині будь-яка дрібниця в очах Стрільця здатна прийняти розміри слона! Через це йому буде важко розставити пріоритети, визначившись, які справи треба робити в першу чергу, а які можна відкласти на потім. Все буде здаватися йому однаково важливим. В результаті ж Стрілець здатний хапатися відразу за все і … так нічого і не встигнути. Щоб день не пройшов у безглуздій гонці, зірки гороскопу радять згадати мудру думку: «Щастя людини – десь між свободою і дисципліною». Трохи дисципліни в думках і справах в п’ятницю йому не зашкодить.

КОЗЕРІГ

Козеріг може випадково образити когось, навіть абсолютно того не бажаючи. Зірки схиляють його до того, щоб спочатку говорити, а потім вже думати, до яких наслідків це призведе. Так що під впливом емоцій Козеріг здатний випадково розбовтати чужу таємницю або висловити співрозмовнику безсторонню правду прямо в обличчя. Щоб не плодити непорозуміння, зірки гороскопу радять вибратися туди, де всі танцюють і гримить музика – там йому буде не до викривальних розмов.

ВОДОЛІЙ

Водолій здатний бути критичним по відношенню до оточуючих, висловлюючи їм своє невдоволення. Щоб не зіпсувати відносини з кимось із близьких, зірки радять нині в розмовах не торкатися болючих і делікатних тем. У всьому іншому на вас чекає успіх. Подорожі будуть цікавими і багатими на емоції. Покупки виявляться корисними, а укладені ділові угоди – довготривалими.

РИБИ

Сьогодні оточуючі можуть втягнути Риб в дискусію або конфлікт. Але не піддавайтеся на провокації і день буде чудовим. А ще краще – зведіть спілкування до мінімуму і займіться творчістю. Це у вас вийде найкраще. Можете також отримати задоволення від приготування їжі. Займіться шопінгом і собою взагалі.

zakarpatpost.net

Comments are closed.