Де найчастіше закарпатці знаходять роботу в області

Знайти роботу можна навіть не виходячи з дому.  Достатньо купити газету і обрати те, що найбільш підходить. Абсолютно безкоштовно.

Традиційно на Закарпатті найбільша кількість вакансій у газеті «Робота та навчання». Щотижня там друкуються тисячі оголошень про прийом на роботу та пошук працівників. Із часу виходу в світ першого номера вже десятки тисяч закарпатців працевлаштувалися і десятки тисяч  роботодавців підібрали кваліфікований персонал.

Газета «Робота та навчання» є спеціалізованим виданням, яке допомагає своїм клієнтам  підібрати фахівців різних спеціальностей, а тим, хто шукає роботу і хоче навчатися, влаштуватись на найбільш високооплачувані посади, отримати комфортні умови праці з подальшим кар’єрним зростанням.

Газета «Робота та навчання»

Адже відомо, що кваліфікований і досвідчений персонал – запорука успіху будь-якого підприємства. Серед  актуальних оголошень є пропозиції як із Закарпаття, інших областей  України, так із-за кордону. На сторінках видання містяться оголошення про пошук та пропозиції роботи.

Також газета «Робота та навчання» пропонує  унікальні можливості для тих, кому потрібні працівники — редакція приймає оголошення та рекламу у провідні закарпатські газети: «Закарпатські оголошення»,  «Наш Ужгород» і «НЕДІЛЯ».  Адже це – дуже зручно та вигідно! Із питань розміщення реклами та оголошень звертайтеся:

м. Ужгород, пл.  Корятовича, 2.

Телефони: 61-99-99, (050) 222-50-50, (097) 9-800-800

E-mail: zo@ogoloshennya.net

Завжди раді Вам допомогти!

zakarpatpost.net

Comments are closed.