Як егоїзм зруйнував життя закарпатської родини

Сама Юля про це довго не знала, але ця порція крові врятувала їй життя

Юля та Віктор одружилися студентами. Це така гарна пара була! Любили екстрім усілякий: по скелях лазити, на байдарці кататися. Але прожили вони п’ять років і все, кінець. Віктор розлучається. Одружується з іншою: із сусіднього села. Це було шоком для всіх. Та дівчина взагалі була не схожа на Юлю. Така домашня, спокійна. Що там могло статися? Причому Віктор ніби відрізав своє минуле. Більше не дзвонив колишній дружині, не питав знайомих: як там вона? А Юля раптом важко захворіла. Дуже мучилася ще й від того, що раптово вони розійшлися. Та й стільки вражень пережито разом. Цього так одразу не забудеш, пише газета «Екстра Закарпаття».

Більше цікавих життєвих історій читайте у газеті «Екстра Закарпаття»

Згодом, років через п’ять, Юлі стало зовсім зле. Не знаю, як довідався Віктор, але здав для колишньої дружини кров: їй дуже була потрібна така допомога саме зараз. Сама Юля про це довго не знала, але ця порція крові врятувала їй життя. Але сам до неї в палату не заходив, не говорив із нею.

І не знати, чи це збіг обставин, чи справді щось у природі таке діється. Але від того часу Юля почала казати, що простила свого колишнього чоловіка. Що тільки тепер зрозуміла: вона була велика егоїстка. Тішилася його увагою. А тим часом відкидала все, що йому найдорожче: його батьків, сестру, його захоплення музикою, його друзів. «А потім він почав зі мною задихатися», – зізнавалася дівчина. І пригадувала: скільки разів він намагався розповісти про найдорожчі йому речі, про найближчих людей. А вона тільки сміялася з нього. Мабуть, все це назбиралося по краплині, і одного разу він не стерпів і пішов до іншої.

Може, він і багато втратив зі своєю новою дружиною. Знайшов там розуміння, підтримку, але не більше. Бо ж Віктор справді кохав свою колишню дружину, йому з нею було цікаво і гарно. От тільки коли б не її егоїзм, який зруйнував таку гарну любов.

Марина КОВАЧ, газета «Екстра Закарпаття», екслюзивно для zakarpatpost.net

 

Comments are closed.