Дівоча пам’ять. Закарпатський прокурор забув задекларувати майже мільйон

Чоловікові загрожує штраф або громадські роботи.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Мукачівський прокурор Андрій Запотичний забув вказати у декларації за 2016 рік відомості про фінансові зобов’язання на загальну суму понад 866 000 грн, пише НАЗК.

Зазначається, під час перевірки Агентством було встановлено, що чиновник під час складання та подання декларації за минулий рік задекларував недостовірні відомості, що відрізняються від поданих на майже 542 прожиткових мінімума для працездатних осіб.

Чоловікові загрожує штраф від 2,5 тисяч до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадські роботи на строк від 150 до 240 годин або позбавлення волі до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Наразі матеріали перевірки декларації Запотичного передані до Генпрокуратури, передає ТСН.

Нагадаємо, тим часом поліція відкрила кримінальне провадження проти працівників НАБУ Поліція порушила кримінальне провадження проти НАБУ через свекруху голови НАЗК Поліція порушила кримінальне провадження проти НАБУ через свекруху голови НАЗК за порушення недоторканності житла свекрухи голови НАЗК. Напередодні Надія Тімер-Булатова замкнула в оселі детектива антикорупційного бюро, котрий приніс їй повістку на допит. Чоловік твердив, що лише виконав свої службові обов’язки і був незаконно затриманий, а жінка – що той увірвався в її квартиру, тож вона заблокувала можливого афериста і викликала поліцію. З’ясування стосунків тривало до глибокого вечора. У підсумку, власницю житла госпіталізували. Адвокат свекрухи голови НАЗК Наталії Корчак твердить про стресову ситуацію і високий тиск.

zakarpatpost.net

Comments are closed.