Яким чином лісник та депутат, що вбили рись хочуть відмазатись від відповідальності

За словами Михайла Кабаля, вони з батьком їхали лісом по території ТМР “Грінвуд”, заступником голови якого є Василь Шемота.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Шемота начебто зупинив їхню машину, побив Кабалів й забрав у них фотоапарат. Микола каже, що на обличчі батька видно синці від побиття, але це не вдалося підтвердити.

Своєю чергою, Василь Шемота каже, що вони випадково знайшли той фотоапарат на землі 11 листопада. На запитання, чому не віддали знахідку до поліції замість того, щоб самим викладати фото в інтернет, Шемота заявив, що не довіряє поліції. Михайло Кабаль також пояснив свою версію походження фото.

Він божиться, що близько 5-6 років тому вони з батьком їхали з полювання і побачили на дорозі машину, під якою лежала якась тварина. Вони зупинилися і підійшли до водія, а той сказав, що рись вибігла на дорогу й він її збив, пише УНІАН.

Оскільки рись – рідкісна тварина, в природі її ніхто не бачив, то Кабалі взяли її і пішли в ліс фотографуватися.

Раніше ЗМІ повідомляли, що принаймні одним із мотивів публікації цих фото, які викликали значний резонанс в Україні, могла бути помста єгерам, які тижнем раніше намагалися затримати батька Василя Шемоти за браконьєрство.

zakarpatpost.net