ТОП-10 найпривабливіших для туристів місць Закарпаття

[Total: 0    Average: 0/5]

Щороку в Закарпаття приїжджають тисячі туристів аби відчути надзвичайний колорит та насолодитися усіма принадами цього регіону.

Ми підібрали для вас ТОП-10 найвизначніших місць Закарпаття, де ви точно зустрінете багато туристів!

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ» у Facebook

Замок Паланок

@bogunok

Він стоїть на Замковій горі і є однією з найцінніших історичних і військово-архітектурних пам’яток Закарпаття XIV—XVII століть.

Найбільше відомий своєю облогою з 1685 до 1688 років військами Австрійського імператора, коли вдова князя Ференца І Ракоці Ілона Зріні тримала оборону до повноліття сина. Нині Мукачівський замок – один із головних туристичних об’єктів міста, на території розміщено експозиції історичного музею.

Озеро Синевир

Photo Roman Myhaylyuk

Є найбільшим озером в Українських Карпатах. Розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря. В Україні найбільше відоме тим, що навіть у найбільшу спеку – водне плесо прогрівається не глибше двох метрів та й температура повітря біля озера завжди значно нижча, ніж будь-де на Закарпатті.

Невицький замок

Знаходиться на 125-метровій горі між селами Невицьке та Кам’яниця.

Відомий, як «замок Поганої Діви». Вважається, що побудований на крові селян, тобто буквально її замішували в цемент. Власницю ж замку було страчено і нині там мешкають привиди.

Хустський замок

Споруда постала у XI—XIII століттях у місті Хусті. Замок найвідоміший тим, що належав Трансільванському князівству та тим, що знищений від удару блискавок під час бурі, одна з них у 1766 році влучила в порохові склади.

Комплекс “Косино”

Мабудь найкращий термальний комплекс в Україні. Тут можна відпочити душею та тілом, а високий рівень сервісу створює враження, що ви у Європі!

Ужгородський замок

Теж має легенду про привида — «Білу діву». Дочка графа Другета нібито розказала коханому воєводі всі секрети замку, за що рідний батько закатував дівчину. Теж є одним із головних туристичних об’єктів обласного центру Закарпаття, нині використовується як краєзнавчий музей.

Замок Сент-Міклош

Чинадіївський замок з 2001 року перебуває в концесії (вид оренди) у закарпатського художника Йосипа Бартоша. При реставрації 1839 року в одній зі стін був знайдений замурований людський скелет. Нині замок використовується для виставок картин, вінчання молодят, різних культурних заходів, в тому числі в Сент-Міклош  проходить фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош».

Палац Шенборнів

Місце, яке створєю відчуття казки.

Селиська сироварня

Найвідоміша сироварня Карпат, де можна не тільки продегустувати сир, але й побачити весь процес його виробництва.

Карпатський біосферний заповідник

Займає територію 31977 гектарів, на території охороняється понад тисяча видів вищих судинних рослин, 66 видів ссавців, 193 види птахів, 9 видів плазунів, 13 видів земноводних, 23 види риб, понад 10 тисяч видів безхребетних тварин.

Проте для більшості українців – це в першу чергу «Долина Нарцисів».

Бондаренко Світлана

За матеріалами  7dniv.info

zakarpatpost.net

 

 

Comments are closed.