Що трапилося на Закарпатті за день? Головні новини та події 19 листопада

[Total: 0    Average: 0/5]

Неділя на Закарпатті була холодною, але спокійною.

Із якими труднощами зіштовхуються наші молоді земляки, як реалізовують свій потенціал та чому частина краян їде шукати щастя за кордон, а ми втрачаємо інтелектуальну еліту? Про це та інше розповіла голова Закарпатського підрозділу Національної молодіжної ради України Олена БІЛАНІНА.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Закарпаткам на замітку. Що таке гречаники із чим їх їдять? Найкращі рецепти від газети «Домашня кулінарія».

В 2017 році індекс молочного кошика виріс на 19%.

Про це заявив директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко. За його словами, від початку року до середини листопада подорожчали більш ніж 90% соціальних продуктів харчування. При цьому всі види молочної продукції стали дорожчими більш ніж на 17%: сир м’який – на 22%, сметана – на 20%, молоко та масло вершкове – на 17%.

Стало відомо, хто намагався викрасти дитину в Хусті. Чоловіка, що намагався викрасти дев’ятирічного школяра на вулиці Братів Бращайків у Хусті знайшли. Батьки таки звернулися до поліції.

Закарпатські замки в ТОП-50 найкрасивіших в Україні. Серед найкращих Ужгородський, Мукачівський, Хустський, Невицький, Чинадіївський, Карпати.

Чому розбили серце Ужгорода? Встановлений до Дня міста знак «Я люблю Ужгород» одразу ж почав збирати біля себе і містян, і туристів. Фотозону полюбили, біля неї завжди було людно. Та все ж свою любов до міста дехто виявляв по-своєму.  Чомусь тих,хто розбив знак, досі не знайдено.

Серед сотні впливових закарпатців більше 20 жінок. Зараз все більше представниць прекрасної половини веде активний спосіб життя і реалізовує свій потенціал у бізнесі та в політиці. Все більше жінок займають керівні посади і їхні імена стають відомими серед краян. Про це, зокрема, розповів голова редакційної ради газети «НЕДІЛЯ», редактор та один з авторів проекту «Впливові люди Закарпаття. Топ-100» Михайло НОСА.

zakarpatpost.net

Comments are closed.