В Ужгороді земельний скандал: чи поставить Апеляційний суд крапку над «і»

Сьогодні Апеляційний суд області​ розгляне апеляційну скаргу забудовників на ухвалу Ужгородського міськрайсуду про арешт скандальної земельної ділянки в Ужгороді.

Мова йде про ділянку на вулиці Баб’яка із яблуневими садами в Ужгороді, площею 13 соток, навпроти гіпермаркету “Епіцентр” за парканом заводу ВАТ “Модуль”.

Як повідомив громадський активіст Віталій Грегор, Ужгородський відділ поліції проводить досудове розслідування за фактом підробки документів службовими особами Ужгородської міськради попереднього скликання, що стали підставою для надання в оренду ділянки і подальшої забудови.

“Незважаючи на це, будівельні роботи проводяться по сьогоднішній день, і вже неодноразово викликалась поліція для припинення незаконного будівництва. Попереднього разу орендарі навіть викликали на свою підтримку керівника приватної охорони “СБМ”, який погрожував громадським активістам, – наголошує правозахисник. – У зв’язку з цим 29 вересня 2017 р. ухвалою Ужгородського міськрайсуду було накладено арешт на зазначену ділянку. Не погоджуючись із рішенням, забудовники подали апеляційну скаргу”.

За його словами, орендарі ділянки в 2013 р. хотіли звести багатоповерхівку на місці скверу по вул.Достоєвського, 2 – Годинки, 8 (навпроти магазину “Беркут”). Однак мешканці  прогнали будівельників, влаштувавши на прибудинковій території масовий протест з наметами, аби не допустити забудови зеленої зони і зрештою зберегли її.

Тож сьогодні ми дізнаємося, яким буде вердикт суду.

 zakarpatpost.net

Comments are closed.