На Закарпатті дітям сталять оцінки на чоло, а в Росії змушують прибирати голими руками фекалії

Якщо у школі на Виноградівщині вчителька поставила дитині трійку на чоло, в Росії дівчат змушують під час тренувань чистити унітази.

В одній зі спортивних шкіл Санкт-Петербурга виник гучний скандал навколо команди юних гімнасток. Під час репетиції завідувачка навчального закладу зірвала десятирічних акробаток з підготовки до виступу і відправила очищати від фекалій шкільний туалет.

“Виявилося, що там хтось сходив повз, причому настільки повз, що фекаліями були вимазані і унітаз, і підлога. Вахтер заявила, що не має наміру прибирати за всіма, і видала спортсменкам туалетний папір, який зазвичай не допросишся.

І скільки дівчинки ні запевняли, що до цього неподобства вони не мають ніякого відношення, завідуюча стояла на своєму: раз нікого у школі немає, значить, це ви!” – розповіла деталі інциденту правозахисниця Світлана Агапитова, пише Обозреватель.

Вона додала, що подібне поводження з дітьми неприпустимо. До слова, після прибирання одна з дівчаток заразилася кишковою інфекцією і пропустила виступ.

zakarpatpost.net

Comments are closed.