Гороскоп на 29 листопада 2017 року. Що сьогодні віщують зірки

Сьогодні гороскоп обіцяє, мабуть, кращий день для реалізації своїх задумів і підведення будь-яких проміжних підсумків.

Якщо останнім часом ви виношували якісь плани, сьогодні саме час взятися за їхнє здійснення: зірки обіцяють, що результат порадує вас і навіть може виявитися вище очікуваного.

Ну а тим, хто до цього дня не сидів склавши руки, а наполегливо рухався до своєї мети, сьогодні буде логічно оцінити досягнуте. Якщо ваші старання вже почали приносити позитивні плоди, значить, все йде за планом. А ось якщо плодів все ще не видно або вони не відповідають очікуванням, сьогодні саме час задуматися над тим, чи в правильному напрямку ви йдете?

ОВЕН

Сьогодні зірки гороскопу наділяють Овна здоровими амбіціями, ініціативою і енергією, що б’є через край! Ваш доля на цей день – бути провідною, а не веденою, і оточуючим доведеться з цим змиритися.

Люди волею-неволею будуть підтримувати починання Овна, якщо ж він захоче діяти один, то і тут має шанс досягти успіху. Сьогодні відмінний день для того, щоб Овен розібрався з будь-якими справами, не відкладаючи їх у довгу шухляду. Проекти, розпочаті сьогодні, практично приречені на успіх!

ТІЛЕЦЬ

Сьогодні Тельця може очікувати дуже приємний і корисний сюрприз, причому абсолютно несподіваний, буквально на порожньому місці! Можливо, Телець, йдучи по вулиці, виявить у себе під ногами велику купюру. Або ж він виграє в лотерею, отримає забутий борг, подарунок від шанувальника… Варіантів може бути безліч, так що Тельцю слід про всяк випадок бути готовим до будь-яких подарунків долі. І, щоб не пропустити їх, уважніше дивитися по сторонах, а також собі під ноги.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні Близнюкам важко втриматися, щоб не пустити гроші на вітер! Ситуація буде спокушати їх зробити безглузду покупку або вкласти велику суму в «надійнішу» справу. Не піддавайтеся цьому імпульсу! Навіть якщо вам здається, що ви не проживете без цієї речі і дня, як слід все зважте і – відкладіть покупку. Щоб не спокушати долю, зірки гороскопу радять Близнюкам сьогодні обходити яскраві вітрини стороною і не вмикати телевізор, щоб не стати жертвою реклами.

Цікаві життєві історії читайте у газеті «Екстра Закарпаття»

РАК

Сьогодні  справа, якій Рак присвятив багато часу і сил, здатна нарешті принести свої приємні плоди. Це може бути фінансовий прибуток, премія, моральна віддача, визнання заслуг або просто приємний сюрприз – одним словом, успіх в будь-якому його вигляді. Втім, Рак не буде схильний розслаблятися. Навпаки, сьогодні успіх мобілізує сили і буде діяти активніше, адже одна справа – бачити мету, а інша – відчувати, як завдяки твоїм старанням, вона стає все ближче.

ЛЕВ

Сьогодні Лев перевершить себе в умінні не тільки заводити знайомства, а й зводити їх нанівець. Енергії, яку дарує йому день, вистачить для того, щоб обзавестися новими зв’язками, як романтичними, так і діловими. А ось що стосується старих знайомих, то тут справа йде навпаки: Лев сьогодні буде відрізнятися нестриманістю і ризикує зіпсувати відносини навіть з найкращим другом. Щоб цього не сталося, йому слід тримати свої образливі висловлювання при собі – тобто так, як ніби він спілкується з незнайомцем.

ДІВА

Сьогодні в Діві можуть раптово прокинутися ревнощі! Причому, не обов’язково, що це почуття буде направлено на кохану людину і що у Діви буде для цього привід. Друзі, рідні, колеги по роботі – практично будь-хто сьогодні ризикує стати об’єктом незрозумілих ревнощів і власницьких настроїв Діви. Зірки гороскопу радять не піддаватися спокусі з’ясовувати стосунки – ні до чого хорошого це не призведе. Краще подумайте про те, що друзі ваших друзів – не обов’язково ваші суперники. Вони можуть стати і вашими друзями теж.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні не виключено, що Терезам захочеться з кимось позмагатися.  Здоровий азарт у них може розпалити все, що завгодно, головне, щоб оточуючі зрозуміли: Терези не гірше інших. Чи не противитися цьому імпульсу – сьогодні він здатний внести родзинку і елемент гри в ваше життя. Головне, щоб все було в міру, і змагання не перетворилося на доказ переваги.

СКОРПІОН

Сьогодні Скорпіону можуть виявитися по плечу речі, на які він був не здатний ще місяць або навіть тиждень тому! Зірки гороскопу додадуть йому активності і рішучості, а ще – успішності в справах. Завдяки цьому, Скорпіон буде точно знати, що йому робити і як. Єдине «але»: він буде знати і те, що повинні робити інші. Оточуючим навряд чи сподобається думка запрягтися в упряжку Скорпіона, тому впродовж дня Скорпіону слід приготуватися до їх слабких спроба протестувати.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні Стрілець буде сповнений енергії і впевненості в собі! Ситуація змусить його постійно опинятися в центрі уваги, проте Стрілець не осоромиться. Він зуміє не тільки впоратися зі своїми обов’язками, але і показати себе при цьому у вигідному світлі. Правда, сьогодні Стрільцеві слід приготуватися до того, що така смілива поведінка може спровокувати відверту заздрість оточуючих. Втім, це невелика ціна за те, щоб цілий день відчувати себе на коні.

КОЗЕРІГ

Сьогодні для Козерога актуальна формула: «Все в будинок!». Його дії будуть спрямовані на те, щоб принести користь своїй родині, близьким людям або самому житлу – наприклад, зробивши перестановку або облаштувавши домашній простір. Зірки гороскопу обіцяють, що будь-які кроки і покупки в цьому напрямку виявляться вдалими, порадувавши і самого Козерога, і його близьких. Головне для нього сьогодні – не порівнювати свій побут з чиїмось ще, інакше Козеріг ризикує на порожньому місці зіпсувати собі настрій.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні Водолій буде перебувати у вирі подій! Зірки гороскопу наділяють його такими якостями, як енергійність, швидкість прийняття рішень і гострий розум. Йому буде важко залишатися на одному місці – ситуація може вимагати його присутності відразу в декількох місцях! Втім, Водолій і сам буде не проти такої бурхливої діяльності, тим більше що вона обіцяє виявитися ще й корисною: якісь сьогоднішні події або знайомства здатні піднести Водолію приємний сюрприз.

РИБИ

Сьогодні зірки гороскопу обіцяють Рибам підтримку в грошових справах! Це відмінний день для того, щоб присвятити його управлінню фінансами та примноженню капіталу. Так що якщо у Риб є план, як підвищити свої доходи, – саме час почати його здійснювати. Розмова з начальством про надбавку зарплати, запуск нового проекту, грошові вкладення тощо – сьогодні будь-який крок Риб в потрібному напрямку з часом обіцяє обернутися приємною вагою в їхньому гаманці.

zakarpatpost.net