Якою буде сьогодні, 3 грудня, погода на Закарпатті. Чи нап’ється води горобець?

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні на Закарпатті похолодає. Синоптики прогнозують снігопади.

В Ужгороді вночі буде мінус 3, удень – 1 тепла. Весь день в Ужгороді буде хмарним. Уночі очікується сніг. Вранці – без опадів. Удень він піде слабше, а до вечора посилиться.

У Мукачеві вночі буде -3, удень – 0. Протягом усього дня очікується дрібний сніг, який ввечері піде сильніше.

У Хусті та Іршаві – вночі буде -3, удень – 1 морозу. Хмарна погода буде триматися до самого вечора. Увесь день йтиме сніг, який до вечора може посилитися.

У Волівці – 6 морозу уночі і  4 вдень із позначкою мінус. Протягом дня погода буде похмурою. Дрібний сніг йтиме весь час. У другій половині дня він посилиться і не заспокоїться до самого вечора.

У Сваляві вночі до 4 морозу, вдень – 2 градуси тепла. Сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Вранішній дрібний сніг удень посилиться і продовжуватиме йти до самого вечора.

У Тячеві нічна температура становитиме 4 градуси, денна –  1 морозу. Вранці очікується сильний сніг, який у другій половині дня зміниться сильним дощем. Увечері – дощ зі снігом.

У Перечині – вночі 3 морозу, удень – 1 тепла. Нічний сніг до ранку стихне. Удень він піде з меншою силою, а ввечері знову її набере.

У Берегові – вночі -3, удень – 0 градусів.  Протягом усього дня очікується дрібний сніг, який ввечері піде сильніше.

У Виноградові – -2 вночі, удень – 0 градусів із позначкою плюс. Сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Протягом усього дня очікується сніг.

У Міжгір’ї – уночі – 6, вдень – до 3 морозу. Весь день буде хмарним. З ранку і до пізнього вечора йтиме сніг.

У Рахові буде уночі -7 вдень температура підніметься до мінус 3 градусів. Хмарна погода буде триматися до самого вечора. Вранці очікується сильний сніг. Після обіду він послабшає, але буде продовжувати йти до пізнього вечора.

4 грудня відзначається свято Введення у храм Пресвятої Богородиці. Колись цей день називали “воротами зими” і говорили: “Введення прийшло – зиму привело”. Погода цього дня може бути дуже мінливою: і морозною, і теплою. Наші пращури підмітили, якщо на Введення похолодає, то зима буде суровою. Якщо сніг випаде до Введення, то він може розтанути, якщо після — то лежатиме аж до весни. А ще казали, що якщо горобець нап’ється на Введення в бичачім сліду води, то напасеться худоба до Юрія (6 травня) трави.

zakarpatpost.net

Comments are closed.