Ужгородського міського голову купили за 1520 гривень

Денис Ман, організатор благодійного аукціону «Купи зустріч – подаруй дитині свято»  повідомив, що акцію завершено, починається найважливіший етап – оплата лотів та закупівля подарунків сиротам.

«Велика зустріч відбудеться  16 грудня. Напередодні свята Миколая ми завжди звітуємо про рік, що минув, домовляємося про плани на майбутнє.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Отже, чекаємо всіх на Велику зустріч у Ляльковий театр 18 грудня о 18.00 год.  Наш лозунг простий: «Добрим бути просто!»,- підсумував він.

Слід зазначити, що аукціон проводиться вже дев’ятий рік поспіль. До цьогорічного заходу долучилися більше 5 тисяч осіб, на ньому було представлено більше восьми сотень лотів. Серед  учасників було найбільше студентів, але не тільки. Готовність до зустрічі заради обездоленої малечі виявили й деякі підприємці, політики, шоумени, впливові закарпатці. За них наші земляки пропонували різні суми. Часто логіка покупців була навіть незрозумілою.

Тому пропонуємо ознайомитися з найцікавішими лотами.

Отже, відомого співака, шоумена, фіналіста «Голосу країни» Івана Пилипця купили за 540 гривень, письменника Андрія Любку – за 800 гривень, депутата Ужгородської райради Роланда Цебера – за 820 гривень, заступника Міністра молоді і спорту України Олександра Ярему – 760 гривень, відому стилістку з Мукачева, яка працює в Ужгороді, Яну Мурзаєву – 480 гривень, представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області Діану Швардак із Мукачева – 700 гривень, Павла Мандзича з «Нашої Файти» – 760 гривень, журналістку Галину Ярцеву – за 760 гривень.

Були й доволі цікаві покупки. Наприклад, дехто не побоявся викласти за столичного анімованого кота, символ збірної України з баскетболу – 920 гривень, або за лот із засекреченим анонімом – 1160 гривень.

А от за спортсменку, фехтувальницю на візках Надію Дьолог знайшлися готові віддати 1840 гривень, за абсолютну чемпіонку України з бодібілдингу Юлію Гомбош – 1340 гривень, за політичного консультанта Максима Іванова – 1040 гривень, за журналіста Віталія Глаголу – 1020 гривень,  за журналістку Тетяну Літераті – 1000 гривень, за самого Дениса Мана, який крім того, що є організатором акції ще й очолює департамент туризму ОДА – 1 800 гривень, за голову Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса – 1800 гривень, за доцента кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету Терезію Попович –1040 гривень, за туризмознавця Федора Шандора –1100 гривень, за директора філії ПАТ НСТУ “Закарпатська регіональна дирекція” (Тиса-1, Тиса-ФМ) Віталія Мещерякова 1420 гривень, за начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Руслану Натуркач – 1460 гривень, за Ужгородського міського голову Богдана Андріїва – 1520 гривень, за голову  Міжгірської районної ради Василя Щура – 2000 гривень, а за телеведучого, шоумена, справжнього канадійського українця Майкла Щура – 2040 гривень

Цікаво, що за нардепа Валерія Пацкана закарпатці виявили готовність заплатити всього 920 гривень, а от за Валерія Лунченка  охоче віддали 1600 гривень.

Найдорожчим депутатом виявився Роберт Горват. Його оцінили в 2380 гривень.

zakarpatpost.net