Закарпатські жінки-дільничні розкривають десятки злочинів

[Total: 0    Average: 0/5]

Жінки у поліції Закарпаття показують, що і сил і натхнення для виконання складної роботи їм не бракує.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Місцеві жителі задоволені, адже в їх селах і селищах не лише злочини порозкривані: там, де дільничний – жінка, діти у безпеці, а їх батьки можуть спати спокійно.

В найцентральнішому районі Закарпаття, на Іршавщині, проживають трохи більше 100 тисяч людей. За безпеку людей у 47 населених пунктах несуть відповідальність 12 дільничних офіцерів, чверть з яких – жінки. І хоча багато хто скаже, що вгамовувати сільські дискотеки та мирити розгнівані пари – не жіноча робота, але керівництво Іршавського відділення поліції запевняє, що найкращими їх дільничними є представниці прекраснішої половини людства.

Тендітна Неля Звонар з початку року розкрила 21 кримінальний злочин та склала 83 адмінпротоколи. Одна зі справ, яку вела дільнична, була дуже делікатною та потребувала особливої психологічної витримки та тактовності: поліцейська довела факти розбещення чотирьох діток в селі Вільхівка. Зібрані Нелею Звонар докази дозволили ізолювати злочинця на 5,5 років. Її роботу відзначають як прості люди, так і керівництво села.

Ще однією гордістю Іршавської поліції є дільнична Віта Михайлівна Горзов. Жінка не лише розкрила 23 кримінальні злочини і склала 80 адмінпротоколів, але й стала справжнім асом превентивної роботи. Поліцейська розробила авторський дизайн плакатів, білбордів, дитячих закладок та інших графічних матеріалів, які застерігають громадян від шахраїв та в ігровій формі розказують дітям про небезпеки, які чекають їх у повсякденному житті. Її досвід тепер переймають й інші райони Закарпаття.

Віта Горзов працює у селі Білки, саме там народився найвідоміший закарпатець, найсильніший свого часу чоловік у світі – Іван Фірцак-Кротон, він же Іван Сила. Спадок найкремезнішого чоловіка перейшов у руки сильної жінки. Місцеві мешканці переконують, що від того, що їх дільнична родом із їх села і там же проживає, –суцільний позитив.

Дільнична вміє працювати не лише з правопорушниками, вона чудово розуміє, що головним завданням поліцейського є профілактика злочинів. Саме тому дільнична так багато присвячує дітям. Школярі в Білках Віту Горзов знають не гірше, ніж своїх вчителів. Дільнична переконує: робота з дітьми – це найкращий вклад в майбутнє.

zakarpatpost.net

Відділ комунікац

Comments are closed.