Ніч перед святом Андрія. Як закарпатки гадали на долю та на судженого?

[Total: 0    Average: 0/5]
Як правильно ворожити на Андрія 2017? Пропонуємо вам добірку найрізноманітніших способів ворожіння на Андрія. І в цій статті ми вибрали для тебе найцікавіші ворожіння на Андрія. Вір, і доля подарує тобі доброго чоловіка!У ніч на Святого Андрія творяться містичні речі і навіть дива. Якщо гадати на Андрія у ніч з 12 грудня на 13 число, можна зазирнути у майбутнє.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Хочеш дізнатися, як правильно ворожити на Андрія 12 грудня, щоб тобі відкрилося ім’я твого нареченого, коли чекати запрошення заміж, а також як скоро здійсниться твоє заповітне бажання? Вибирай ворожіння на Андрія 2016 на нареченого.


 Ворожіння на Андрія: ворожіння на майбутнє


Сконцентруйся на задуманому, повторюючи про себе заповітне бажання або хвилююче запитання, при цьому тримай у руках жменю квасолинок або горошинок.

Потім опусти їх у мисочку та починай вибирати по зернятку, примовляючи на кожне зернятко “збудеться”, “не збудеться” (як варіант: “так”, “ні”, “можливо”).


Андрій Первозванний: ворожіння на судженого


Ворожіння на Андрія

  • У ніч на 13 грудня поклади під подушку мішечок із написаними на окремих папірцях чоловічими іменами (11 імен пиши на свій розсуд, можеш вибирати з друзів-знайомих, а один папірець залиш порожнім).
  • Уранці, 13 грудня витягни один із папірців. Яке ім’я випаде – так і зватимуть твого майбутнього чоловіка. Якщо тобі дістався пустий папірець, це означає, що ім’я судженого доки залишиться таємницею.
  • У ніч з 12 на 13 грудня візьми кілька цибулин, на кожній напиши ім’я хлопця і помісти цибулини у воду. Яка цибулина першою проросте, від того й чекай запрошення заміж.
  • Візьми жменю конопель, вийди опівночі надвір і три рази обійди довкола будинку, посипай насінням і промовляй “Я, святий Андрію, Конопельки сію! Дай-же, Боже, знати, з ким весілля  грати”. І наречений тобі точно насниться!
  • У ніч з 12 на 13 грудня, напередодні Святого Андрія, вийди на вулицю і запитай ім’я у першого зустрічного, але тільки незнайомого чоловіка. Яке ім’я назве незнайомець – таким буде ім’я твого майбутнього нареченого.

 Ворожіння на Андрія: ворожіння на любов


У ніч на Андрія усамітнися в кімнаті, щоб тобі ніхто не заважав. Подумай про те, яких змін ти хочеш в особистому житті – вийти заміж, зустрічатися з гідним чоловіком, бути коханою або бути вільною.

Візьми мисочку та насип туди пшениці, потім опусти в неї каблучки – золоту, срібну, з дорогоцінним каменем, просту. Перемішай із пшеницею, зробивши так, щоб каблучки не було видно.

Заплющ очі, ще раз подумай про потаємне – і тягни каблучку. Попалася срібна – зустрінеш другу половинку, золота – одержиш запрошення вийти заміж, із камінчиком – будеш кохана, проста – шукатимеш свою долю.

Ворожіння на Андрія


Ворожіння на Андрія 13 грудня на бажання


У ніч на Святого Андрія Первозванного візьми нову коробку сірників, тримай її у руках і зосередься на своєму бажанні або запитанні, відповідь на яке ти б хотіла отримати в долі. Потім витягуй по черзі сірники.

На кожен сірник примовляй «збудеться», «не збудеться» або «так», «ні». Останній сірник – і буде відповіддю.

 

Дивись відео, як гадати на любов:

Comments are closed.