Мукачівський злодій здійснив 16 крадіжок і поцупив 3 кілометри кабеля

[Total: 0    Average: 0/5]

Працівники  мукачівської  поліції затримали місцевого жителя, на рахунку якого щонайменше  16 фактів крадіжок телефонного кабелю. Сума завданих ним матеріальних збитків оцінюється у майже 200  тисяч гривень.

Працівники Мукачівського  відділу поліції затримали чоловіка, у мікрорайоні Борок- телеп  у закинутому приміщенні, коли він спалював викрадений ним близько 10 кг кабелю. Звідти поліцейські вилучили кусачки, рукавиці та близько 50 метрів кабелю.

>>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Затриманим виявився 34-річний раніше судимий місцевий житель.  Чоловік у жовтні місяці вийшов з в‘язниці, де відбував покарання за крадіжки.

«Слідством встановлено, що мукачівець  скоював крадіжки упродовж останніх двох місяців. Діяв переважно вночі, кабель викрадав  з горищ багатоповерхівок, підвалів та каналізаційних шахт.  Зривав його за допомогою кусачок, після чого обпалював ізоляцію на кабелі та в подальшому  метал здавав на брухт, – коментує слідчий Мукачівського відділу поліції Сергій Яртим. – На рахунку чоловіка, щонайменше 16 фактів крадіжок кабелю. Сума завданих ним збитків  потерпілим на загальну суму близько 200 тисяч гривень, це приблизно 3 тисячі метрів кабелю».

За всіма фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за частинами  2 та 3 статті 185  Кримінального кодексу України. Разом з тим вирішується  питання щодо оголошення мукачівцеві  підозри у крадіжках  та обрання міри запобіжного заходу.

zakarpatpost.net

Comments are closed.