Що трапилося на Закарпатті за день? Головні новини та події 14 грудня

[Total: 0    Average: 0/5]

День за Закарпатті пройшов насичено.

В Ужгороді відбулося засідання сесії міської ради. Серед низки актуальних питань обговорили і місця продажу ялинок, і виділення коштів, і багато іншого.

У Тячівському районі чоловік побив свого кума. В результаті потерпілий втратив око. Поліція розпочала за даним фактом кримінальне провадження.

Зараз, коли надворі холодно, особливо хочеться чогось , що нагадувало б про спекотні  дні.

Тож журналіст закарпатської газети «НЕДІЛЯ»  проінспектував столичні ціни на літні ягоди та фрукти.

Першими знаходимо черешні. На вигляд вони дійсно ідеальні, соковиті, налиті сонцем і червоні, дуже великі. Щоправда, ціна вражає: 1200 гривень за кілограм.

Закарпатська область на 76% дотаційна. А деякі райони, такі як Хустський, – на 99%. Після надання Хусту статусу міста обласного значення його район залишився голий і босий. Про це заявив Геннадій Москаль.

 Понад 3 млн дітей в Україні щороку спостерігають за актами насильства у сім’ї або є їхніми вимушеними учасниками. Діти скривджених матерів у 6 разів частіше намагаються накласти на себе руки. 50% із них схильні до зловживання наркотиками й алкоголем.

Туалетні кімнати не обладнані перегородками, двері не зачиняються, немає поручнів. Загалом санітарні вузли в антисанітарному стані (брудна підлога і плитка, зношені труби, з яких фонтаном б’є вода). Саме так живуть пацієнти в Вільшанській психлікарні.

Оприлюднено заходи, які чекають на ужгородців під час новорічно-різдвяних свят. Святукування починаться вже із завтра – фестивалем пряників.

zakarpatpost.net

Comments are closed.