АНОНС. Закарпатський астролог: Війна найближчим часом не закінчиться, але на Путіна чекає погане майбутнє

[Total: 0    Average: 0/5]

Зараз про гороскопи відомо всім,  навіть дітям. Хтось із них сміється, хтось у них вірить, хтось  навіть планує свої дії, керуючись порадами небесних світил.

Традиційно у кінці року ми все більше починаємо замислюватись над тим, яким же буде наступний, які плани вдасться втілити в життя, що потрібно зробити для успіху.

 >>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Тому сьогодні астролог та нумеролог, людина, яка вираховує майбутні події за рухом зірок і допомагає іншим налагоджувати  долю  Андрон ВАКАРОВ розповів закарпатській газеті «НЕДІЛЯ» про те, що впливає на персональний прогноз, що чекає Україну в майбутньому та чи можна, керуючись астрологією, змінити своє життя.

Пане Андроне, що Вас підштовхнуло зайнятись гороскопами? Звідки таке захоплення?

Я багато років займався фотографією, першим на Хустщині робив кольорові фотографії. А почалося все із того, що я – любитель літератури. Мій дядько, брат батька був добре відомим на Закарпатті поетом. Пам’ятник Дмитру Вакарову зараз є можна побачити Хустської СШ №1. Тож шукав собі для самовдосконалення літературу, маю вдома сотні книжок.

І одного разу мені потрапила в руки книжка Лінди Гудмен «Зодіак». Купив я її в нас у Ізі. До того часу навіть поняття не мав про гороскопи. Це був період, коли вже розвалювався Союз і можна було придбати різну літературу, про яку ми раніше й не здогадувалися, приблизно 1988 рік. Та книжечка мене дуже надихнула. Я дізнався багато невідомого. Вивчав астрологію чисто для себе. А потім померла моя перша дочка. Пояснити таке  було важко. Дитина мала всього 5 років. Не стало її раптово, за дві доби. Це було велике горе. Я дуже хотів знайти пояснення, чому таке трапилося. Почав шукати й іншу літературу і до мене потрапила китайська астрологія… Мені її принесла кума. Знайшла її на березі, книжку принесла вода. А живе вона в Городилові біля Ріки. Ту книгу я собі передрукував, а оригінал повернув їй. Так  поступово  почав вникати в цю науку. Відтак книжок у мене з’являлося все більше і більше, почав досліджувати і нумерологію, гороскопи різних народів світу. Тепер маю більше сотні книг, із яких навчався читати знаки зірок. Книги в мене всі пронумеровані, складені як у бібліотеці – що мають стосунок до людей, до тварин тощо.  Разом з художньою літературою маю більше трьох тисяч книжок.

А гороскопи тваринам теж складаєте? Маю на увазі для господарів…

Ні, але це можливо. Просто ніхто не просить.

А про що просять найчастіше?

Про сумісність. Багато шлюбів розпадається. Люди не можуть знайти партнера. От нещодавно я пішов до знайомого. Він живе у громадянському шлюбі. Жінка старша за нього. Дітей немає. Але ситуацію може врятувати вдало підібрана дата оформлення стосунків. Все в житті потрібно прораховувати, принаймні важливі кроки.

До того ж у цього мого знайомого дата народження була записана 27 січня, а насправді він народився 25 січня, просто записали не те число. А від цього дуже багато що міняється. Підтвердженням стала церковна метрика, де є всі записи. Просто хрещені батьки не знали точної дати.

А знак самотності існує?

Так. То є поєднанням різних дат, факторів, скажімо, має значення число життєвої дороги та багато допоміжних чинників.

А чи існує для кожної людини ідеальний партнер?

Звичайно!

А як його вирахувати? Є якісь математичні розрахунки? Чи ім’я впливає на майбутнє? 

У газетах, журналах, на сайтах з’являються астрологічні прогнози на день, тиждень, місяць, рік. Наскільки вони правдиві? Коли закінчиться віійна? Чи українські політики звертаються до астрологфів? Що чекає на Путіна? 

Про це та інше читайте у свіжому номері закарпатської газети «НЕДІЛЯ».

Купуйте газету «НЕДІЛЯ» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті.

zakarpatpost.net

Comments are closed.